Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazaáruló vagyok, mert nem a...

Hazaáruló vagyok, mert nem a jobbikra szavazok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 12:21
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%
nem haza áruló, szerintem a jobbikosok azok
2010. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
59%

Hazaáruló vagy, és készülj a legrosszabbakra, mert a vonákok rád küldik a gárdát!

:DD

2010. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
48%

Hát kérdező, te egy nagy suttyó vagy, ugyanis ehhez hasonló kérdés múlt héten már volt, rádásul nem is egy. A válaszom: Nem. Egyébként ez elég gyenge lejáratási kísérlet, valami jobbal gyertek :)


Egy Jobbikos

2010. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
42%
Az a hazaáruló aki Fideszre, Mszpre, Bokrosra szavaz!
2010. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
64%
Már megint lepontoztak, mert jobbik ellenes válasz mertem írni. Nem baj! Jobbikmentes szép jövőt!!! :)) Lehet kattintgatni. XD XD
2010. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de ha a szocikra szavazol, hülye vagy.
2010. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
77%

"Már megint lepontoztak, mert jobbik ellenes választ mertem írni. Nem baj! Jobbikmentes szép jövőt!!! :)) Lehet kattintgatni. XD XD"


Nem én pontoztalak le, de az acsarkodást, meg a lenézést be kéne fejezni. Azért, mert nem egy elvet vallanak akik erre a kérdésre is válaszoltak, még normálisan lehetne viselkedni.


Az, hogy Te Jobbik ellenes vagy a Te dolgod. Intézd el ezt magaddal. Én biztos nem szavazlak le érte!!! De Te se tedd, ha valaki MSZP és SZDSZ ellenes.


Mikor tanuljuk már ész érvekkel meggyőzni egmást? Esetleg elfogadni egymás véleményét?

2010. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
60%

Tegnap 21.54!

100 %-ig egyetértek veled, ha hiszed, ha nem! Egyébként az acsarkodás és a lenézés nem stílusom, nem is írtam ilyen válaszokat soha. Azt tapasztalom ezen az oldalon, hogy aki nem ért egyet a jobbikkal, azokat húzzák le (velem együtt) szinte automatikusan. A jobbikosokat nem érdeklik az észérvek, voltam én itt már patkánytól kezdve hazaárulóig minden. Pusztán azért, mert nem értek egyet velük. De én még senkire nem írtam még csak hasonlókat sem. Akkor hol is van a hiba?

2010. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
48%
Ha az oeszág 85% a hazaárulo lenne akkor a maradék 15% al van a gond ... Hülye a Jobbik azt annyi
2010. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nemvagy az,csak nem értelek....:)
2010. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!