Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek számít a jelenlegi...

Nektek számít a jelenlegi divat attól függetlenül ha egy adott ruha jól áll?

Figyelt kérdés

Vettem egy peplumos kis ruhát (illetve túrtam ) fel próbáltam elég jól állt, mások is azt mondták hogy nagyon jó, viszont azt tudom hogy a peplum pár évvel ezelőtt volt fénykorában.(javítsatok ki ha tévedek).


Ti hogy vagytok ezzel?


a ruha: [link]



2016. febr. 3. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a divatot kell nézni sose, hanem azt hogy mi tetszik neked és mi áll jól azok közül.
2016. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan ruhadarabok, amelyeken egyértelműen látszik, hogy egy bizonyos divatirányzat képviselői. Az ilyen egyértelműen divatdarabokat nem venném fel akkor, amikor már nem divat. Ezért is veszek inkább olyan ruhákat, ami nem top fashion, viszont így később is fel lehet venni. pl. egyszerű fekete felsők, sima farmer. A peplum még belefér szerintem, ha jól néz ki és jól áll a ruha.
2016. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a ruha egyáltalán nem néz ki divatjamúltnak

Nagyon sok lányt lehet hasonlóban látni.

2016. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy széles válltöméses retró , bő szabású blézert nem vennék fel, hiába áll jól, de a peplum az pl még mindig divat. Most is lehet venni, nézz csak körül!
2016. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a ruha baromi jó.

Én inkább úgy vagyok a divattal, hogy a legritkább esetben tetszik meg belőle valami de ha mégis, akkor az nem azért, mert épp divat.

2016. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Igen, számít.

Nekem is van egy hasonló ruhám, de már nem venném fel.

2016. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!