Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, Magyarországi...

Mit gondoltok, Magyarországi fenyegeti az IÁ, bekövetkezhet egy támadás?

Figyelt kérdés

Én már félek,eleve belegondolni abba,hogy emberek haltak meg,meg hogy milyen kegyetlenséggel végeznek az emberekkel.

Mondhatjuk,hogy engem teljesen megfélemlítették,elérték a céljukat. Mondhatni betegesen lesem a híreket,mikor mit írnak,mondanak.Elég durva abba belegondolni,hogy egy jóval fejlettebb országba így betudtak szivárogni, robbantani,meg lövöldözni. Félek,hogy most kezdődik még csak igazán, és mindenhol ezek az elvetemült emberek fognak robbantgatni...

Én kis városban élek,de félek a központba menni,meg ilyesmik..

Jó,tudom,hülye vagyok,meg keressek fel pszichológust,de most a Ti véleményetekre,érzéseitekre vagyok kíváncsi..

Minket miért akarnak bántani? Tettünk elleünük valamit valaha,vagy csak azért mert keresztények vagyunk?

Én tényleg félek,mindig mondom Édesanyámnak is,de szerinte semmi baj sem lesz.

Én attól is tartok,hogy kitör a 3. Világháború..

Nem lehet majd utcára menni,lövöldöznek,robbantanak,lakásokba,házakba törnek be...


Tényleg lehet ez már nevetséges,meg beteges,de akkor is tartok tőlük. Ti hogy vélekedtek efelől?

Köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 2. 21:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Akkor már érthető, hiszen nem igazán hallottál vagy követted a eseményeket, amikor Oktogoni mészárlás volt, Pécsi ámokfutó vagy az Aranykéz utcai robbantás és a Móri-bankrablás. Ezek a legjelentősebb bűncselekmények, amiben civil emberek sérültek vagy haltak meg. Helyszínek sorrendbe Teréz körúti McDonald's, Pécsi Egyetem, Aranykéz utca(pokolgép robbant), móri bankfiók. Négy olyan hely ahova bármelyik nap bemehetsz. Ezekre is gondolj, hogy sehol se lehetsz biztonságba.
2016. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon minimális rá az esély.

Nem tudom, hol élsz, de ha egy bakonyi kis faluban, akkor az kevés lesz ahhoz, hogy terrortámadásban halj meg.


Eleve szerintem olyan közösségekben tudnak észrevétlenül mozogni, ahol sok az arab; elvegyülnek, emellett a titkosszolgálat sem tudja, kiket kellene figyelnie a sok "bevándorló hátterű egyén" közül.


Most gondolom a terrorelhárítás rácuppant az iszlám közösségekre, az itt élő arabokra, akiket relatíve kis létszámuk miatt úgy-ahogy szemmel tudnak tartani.

2016. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Vagy 120-adjara van felteve ez a kerdes, szoval normalisabb valaszokat ne nagyon varjal, mert aki olyat adott volna, az is kb. a tizedik ilyen kerdes utan mar megunta az egeszet.

Roviden: nem.

Hosszabban: nezd vegig azt a 119 tok ugyanilyen kerdest, meg az arra adott valaszokat. Van az oldalnak keresoje, nem kell ugyanazt a kerdest 10 percenkent kiirni, ugyse fogsz mas valaszt kapni, mint az osszes elozo.

2016. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem érdekel más ember kiírása,én ezt így megfogalmazták,és ez a saját kérdésem.

Ha a 80 ilyen kiírás van naponta és Te undpod,görgess tovább,és ne válaszolj rá.

Olyan emberek válaszát várom/vártam,akit szintén foglalkoztat az ország biztonsága,meg a sajátja is.

2016. ápr. 2. 22:52
 15/25 anonim ***** válasza:
Tudod akár mennyi választ is vársz attól, most nem lesz jobb vagy rosszabb neked. Igazából még mindig nem értem a tényleges problémád, annyira már rájöttem, hogy félsz, de látom, hogy a terrorizmus lényegét még nem igazán érted, de nincs kedvem elmagyarázni, ha érdekel tekerj lentebb. Biztonságodhoz pedig, ajánlom a bombakeresők által hordott ruha biztos jobban véd, mint a farmer.
2016. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg Magyarországon nincs (illetve elenyésző) a terrorfenyegetettség.
2016. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Azert amikor az Öregúr kivette az oldalbordánkat alapanyagnak, az agyunkból is adhatott volna egy picit a masszához...


Elnezest, en hibam: azt hittem, hogy a kerdes lenyege az volt, hogy a valasz erdekelt volna - azt a korabbi kerdesekre adott valaszokban megtalalhatod, ha az erdekel.

Arra valoban nem gondoltam, hogy a hangsuly azon van, hogy neked is legyen egy ilyen kerdesed.

Mar van, gratulalok.

2016. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Tudod az a baj,hogy akármennyi ilyen kérdés van,mindenhol ikyen kommentek vannak,mint amilyet te is írsz,lényegtelen!!

Á hagyjuk! Kössz a válaszokat!!!

Majd inkább olvasók,minthogy a sok közeledni vágyó embernek egy ku.va kérdést feltegyek!!! Mert nincs megszabva, mit és hányszor kérdezek meg...

2016. ápr. 2. 23:17
 19/25 A kérdező kommentje:
Közeledni=közeledni:)
2016. ápr. 2. 23:18
 20/25 anonim ***** válasza:

"Mert nincs megszabva, mit és hányszor kérdezek meg..."

És te sem szabhatod meg, hogy ki milyen választ adjon a kérdésedre. Ez van ezt kell szeretni.

2016. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!