Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, Magyarországi...

Mit gondoltok, Magyarországi fenyegeti az IÁ, bekövetkezhet egy támadás?

Figyelt kérdés

Én már félek,eleve belegondolni abba,hogy emberek haltak meg,meg hogy milyen kegyetlenséggel végeznek az emberekkel.

Mondhatjuk,hogy engem teljesen megfélemlítették,elérték a céljukat. Mondhatni betegesen lesem a híreket,mikor mit írnak,mondanak.Elég durva abba belegondolni,hogy egy jóval fejlettebb országba így betudtak szivárogni, robbantani,meg lövöldözni. Félek,hogy most kezdődik még csak igazán, és mindenhol ezek az elvetemült emberek fognak robbantgatni...

Én kis városban élek,de félek a központba menni,meg ilyesmik..

Jó,tudom,hülye vagyok,meg keressek fel pszichológust,de most a Ti véleményetekre,érzéseitekre vagyok kíváncsi..

Minket miért akarnak bántani? Tettünk elleünük valamit valaha,vagy csak azért mert keresztények vagyunk?

Én tényleg félek,mindig mondom Édesanyámnak is,de szerinte semmi baj sem lesz.

Én attól is tartok,hogy kitör a 3. Világháború..

Nem lehet majd utcára menni,lövöldöznek,robbantanak,lakásokba,házakba törnek be...


Tényleg lehet ez már nevetséges,meg beteges,de akkor is tartok tőlük. Ti hogy vélekedtek efelől?

Köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 2. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen, féljél, mert mind meghalunk.
2016. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ok....
2016. ápr. 2. 22:04
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Na, megfogant a propaganda....:D Itt senki nem fog robbantani. Ha netán betévedne pár terrorista egy kórházba, hogy felrobbantsák, felkiáltanak, hogy "Juszuf, megelőzött valaki minket!" majd mennek Brüsszelbe feljelentést tenni a magyar kormány ellen, mert ilyen még Szíriában sincs. Metrót robbantani meg nincs értelme, robban az magától is hamarosan.
2016. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy ezen idegeskedsz, meg tudod akadályozni? Nem. Tehát felesleges ezen szendvedni most.
2016. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
*szenvedni
2016. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

nyomi neked tudod ki!! kétlem,hogy bárkit sértő jelzővel illettem volna,akkor elvárom én is,hogy rendesen irjál!

köszi! "nyomikám"

2016. ápr. 2. 22:17
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nevetséges szerintem bankba se menj, mert ott is meghalhatsz lásd a móri-bankrablás. Amúgy hány éves vagy?
2016. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mi félelemkeltőbb:

Megölni 300 nyugatit a metróban

Vagy

Megölni 4 magyart a Sparban


Szerintem nincs nagy vész

2016. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, nő, Édesanya

Lehet nevetséges,de akkor is az lenne ha megtörténne a baj? Akkor is nyomika lennék?!

De nem akarom az ördögöt a falra festeni,mint írtam,csak a véleményekre voltam kíváncsi,nem arra hogy leszóljanak. Benne van a pakliban, lehet,kis ország vagyunk,de akkor is megfenyegették!

2016. ápr. 2. 22:25
 10/25 anonim ***** válasza:
van rá esély de sokkal kisebb mint azokban az államokban ahol a titkosszolgálatok figyelmét migránsok 100ezrei kötik le.
2016. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!