Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, Magyarországi...

Mit gondoltok, Magyarországi fenyegeti az IÁ, bekövetkezhet egy támadás?

Figyelt kérdés

Én már félek,eleve belegondolni abba,hogy emberek haltak meg,meg hogy milyen kegyetlenséggel végeznek az emberekkel.

Mondhatjuk,hogy engem teljesen megfélemlítették,elérték a céljukat. Mondhatni betegesen lesem a híreket,mikor mit írnak,mondanak.Elég durva abba belegondolni,hogy egy jóval fejlettebb országba így betudtak szivárogni, robbantani,meg lövöldözni. Félek,hogy most kezdődik még csak igazán, és mindenhol ezek az elvetemült emberek fognak robbantgatni...

Én kis városban élek,de félek a központba menni,meg ilyesmik..

Jó,tudom,hülye vagyok,meg keressek fel pszichológust,de most a Ti véleményetekre,érzéseitekre vagyok kíváncsi..

Minket miért akarnak bántani? Tettünk elleünük valamit valaha,vagy csak azért mert keresztények vagyunk?

Én tényleg félek,mindig mondom Édesanyámnak is,de szerinte semmi baj sem lesz.

Én attól is tartok,hogy kitör a 3. Világháború..

Nem lehet majd utcára menni,lövöldöznek,robbantanak,lakásokba,házakba törnek be...


Tényleg lehet ez már nevetséges,meg beteges,de akkor is tartok tőlük. Ti hogy vélekedtek efelől?

Köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 2. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mennyire szánalmas és nevetséges ez, amit itt lenyomsz, kérdező... én is sajnálom az áldozatokat, de az én lelkivilágomat nulla százalékban változtatta meg ez a két terrortámadás, mint minden normális emberét...


Amúgy szerintem megjátszod magad, ennyire ostoba nem lehetsz... Szerintem hallgass anyukádra, mert magadtól nem érzékeled a valóságot rendesen.

2016. ápr. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na végigolvastam az egészet... hát, mit ne mondjak, kérdező... az ilyen emberek miatt hatásos a terrorizmus... felrobbantanak kétszáz embert, a maradék párszáz millió meg egyből azt hiszi, ő lesz a következő...
2016. ápr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Felesleges tartanod. Nem lesz Magyarországon semmi.

1. Nincs haderőnk, nem is vagyunk jelen Sziriában úgy mint a többi ország.. Nem hogy bombázzuk azt..

2. Gazdaságilag nem érnének el semmit, ha itt csinálnának bármit is.

3. Jelentéktelen kis porszem vagyunk az egészben.



Terrorizmus elleni harc Magyarországon:


Szánalmas, hogy a TEK-et kivezénylik meg a rendőröket is bárhova. Szánalmas. Ezzel semmit nem érnek el. Ha lenne támadás nem akadályozná meg hogy ott van pár páncélkocsi meg gépfegyverés.


Magyarországnak nincs hírszerzése! Hírszerzés kell, információ gyűjtés és meg figyelés. Csak igy lehet meg akadályozni a támadásokat. TEK-es felvonulással nem.. Csak az a baj, h a TEK nem ért hozzá.

2016. ápr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszi,utolsó!
2016. ápr. 3. 08:48
 25/25 anonim ***** válasza:

Jöjjenek csak tanítani a Koránt. Nagyon kell az nekünk. Lehetőleg általános iskolába is már a hittanon. Fele bibliaóra, fele koránóra.

https://www.youtube.com/watch?v=QEuT5ihOSdM&fbclid=IwAR1rQZ-..

2019. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!