Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt Gyurcsány Ferenccel?

Mi történt Gyurcsány Ferenccel?

Figyelt kérdés
Kálmán Olga műsorában volt vendég, és döbbenten figyeltem. Korábban egy agresszív, indulatos, gyakorlatilag kegyelmes félhülyének tartottam most meg egy higgadt, értelmiségi, nyugodtan beszélő, értelmes, összeszedett gondolatokat megfogalmazó valaki ült a székben. Ha nem az ő hangja lett volna meg nem az ő feje, kételkedtem volna, hogy ez ő. Mitől változott meg ennyire? Azt nem mondom, hogy rá szavaznék, de döbbenetesen pozitív a változás. A migránsok okozták benne? Vagy mi?

#Gyurcsány Ferenc #történés #higgadtság #nem idegbeteg #értelmes gondolatok #nyugodt politikus
2016. ápr. 18. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10-nek csak annyiban lehet igaza, hogy nyilván most beállították a gyógyszereit. Egyébiránt mindig megfelelően áll hozzá a dolgokhoz, csak időnként túlzott érzelmekkel és Orbánéhoz hasonló hamis pátosszal, most nyilván a higgadt tárgyilagosság mezején mozgott.
2016. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan! Annyira más volt! Annyira normális! Ilyennek én még sose láttam ezt az embert. Az egy dolog, hogy a politikája szimpatikus vagy nem szimpatikus, de az, hogy emberileg olyan volt mint egy normális ember ez kicsit meglepett. Mert eddig mindig a mikrofonba ordibáló, dühöngő, kiabáló, zavarodott ember képét mutatta. Most meg olyan mint ha teljesen más ember lenne, a szó szoros értelmében mint aki agymosáson esett át és teljesen új személyiséget kapott. Hajj mennyivel másabb lenne a megítélése ha mindig ilyen lett volna! Most már csak az a kérdés, hogy ez az álarc vagy az ami eddig volt, vagy tényleg valami komoly agydoki munkája van ebben a gyökeres változásban?
2016. ápr. 18. 21:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit kikezelték már végre ahol a legendák szerint orbánt is. :)
2016. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves cimborája elszámoltatta, azóta nyugodt.
2016. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!