Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt Gyurcsány Ferenccel?

Mi történt Gyurcsány Ferenccel?

Figyelt kérdés
Kálmán Olga műsorában volt vendég, és döbbenten figyeltem. Korábban egy agresszív, indulatos, gyakorlatilag kegyelmes félhülyének tartottam most meg egy higgadt, értelmiségi, nyugodtan beszélő, értelmes, összeszedett gondolatokat megfogalmazó valaki ült a székben. Ha nem az ő hangja lett volna meg nem az ő feje, kételkedtem volna, hogy ez ő. Mitől változott meg ennyire? Azt nem mondom, hogy rá szavaznék, de döbbenetesen pozitív a változás. A migránsok okozták benne? Vagy mi?

#Gyurcsány Ferenc #történés #higgadtság #nem idegbeteg #értelmes gondolatok #nyugodt politikus
2016. ápr. 18. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Elővette a legcukibb arcát, hátha megint miniszterelnököt csinálnak belőle.
2016. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Mindig is ilyen volt.
2016. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ő is érhet. Lehet, hogy jót tett neki a pofáraesés, ami miniszterelnökként érte, és ezt a tapasztalatot pozitív irányban dolgozta fel.


Bár önmagában az, hogy higgadtan és nyugodtan beszél, nem garancia semmire.

2016. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
+bolondúlt.
2016. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen kedve volt.
2016. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát, akkor nem figyelted eléggé, 20 éve is ilyen volt. Néha higgadt, néha nem. Néha hülye, néha nem. Persze milliomos, de azt nem csak néha, hanem még mindig. De nekem szerencsém van, mert néha az én szakterületemre magyaráz valami hülyeséget, úgyhogy én tudom, hogy még mindig nem lesz jó miniszterelnöknek.
2016. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Mindig hülye, nem csak néha.
2016. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Bevette a szanaxot.
2016. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan mint a többi ember, ha felidegesítik akkor indulatos, ha lenyugszik akkor meg normális beszélgető partner.
2016. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annyi történt, hogy beadták neki a gyógyszereket, amikor kiengedték a zárt osztályról az interjúra. Nyugi, műsor után vissza is vitték, és most a dühöngőnem őrjöng. Csak ezt már a tévénézők nem látják.
2016. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!