Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szavaznak az értelmi...

Miért nem szavaznak az értelmiségiek 90%-a a jobbikra?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekelne, hogy a legtöbb értelmiségi ember miért nem szavaz a jobbikra.

Talán őket nem lehet csak úgy manipulálni? Esetleg tudnak gondolkodni is?


2010. ápr. 7. 21:36
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

"Az azért érdekes, hogy te kérdezed, közben egy kérdést nem tudsz megfogalmazni :)"

Mi a helyes megfogalmazás? Áruld el légyszíves!

2010. ápr. 7. 21:45
 12/35 anonim ***** válasza:
26%
Azért érdekes, hogy a jobbik tele van jogászokkal, ügyvédekkel, orvosokkal, szociálpedagógusokkal stb. ha csak az én környezetemet nézem. És a szavazótáborukban is van. A kérdés meg provokatív és csak a jobbik ellen küzdesz ilyen buta eszközökkel. Nem kell sok értelem feltenni egy ilyen kérdést. Szóval nem hiszem,hogy te is az értelmiségi részhez tartozol. Köszi...
2010. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
65%
"Miért nem szavaz az értelmiségiek 90%-a a Jobbikra?" így helyes.
2010. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
36%

"Ha minimum 100-as iQ hoz lenne kötve a szavazójog ,bajban lenne a Jobbik..."

Csak amennyire a Fidesz vagy az Mszp. Azért nem hiszem hogy az MSZP szavazók többségének olyan nagyon magas lenne IQ-ja. Na meg a cigányságnak, akik szinte egy emberként szavaznak a Fideszre.

2010. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. Mivel az értelmiségit többes számban használom, ezért jó a szavaznak.
2010. ápr. 7. 21:51
 16/35 anonim ***** válasza:
56%
Én egy alföldi városban élek,Itt nemcsak az értelmiség,de a kiskereskedők,iparosok,sőt a parasztok is elutasítják a Jobbikot.Egyrészt nem rasszisták ( pedig itt sem szeretik a cigányokat),másrészt tudják,hogy a gazdaság hogyan működik,nem ülnek fel az álmodozásoknak.És ismerik a történelmet is,nem kérnek újra sem a nácizmusból,sem a Rákosi-korszak koncepciós pereiből,államosításából.
2010. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
71%

Nem a helyessége a lényeg,hanem az gazságtartalma.

Ugyanis ez nem igaz.


A Fiatal diplomások és a felsőoktatásban résztvevő fiatalok körében a legnépszerűbb. De nekem is ez a tapasztalatom, és is diplomás vagyok, és a baráti társaságom nagy része is, és majdnem mindenki Jobbikos.


Ez a suttogó propaganda egy még az Ep idején állított hazugsága.

2010. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Én egy alföldi városban élek,Itt nemcsak az értelmiség,de a kiskereskedők,iparosok,sőt a parasztok is elutasítják a Jobbikot.


Most te állítasz valamit, és meg pontosan Jobbikos vagyok, mellesleg az értelmiségiek gyakorisága a téma!


Beszéljük meg már a kijelentésed!


Bizonyítsd már be csak egyszer az igazad!

2010. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Pedig igenis magyartalan, te okostojás XD olvasd már vissza, mit írtál... hangosan.
2010. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, öcsém Győrbe jár a Széchenyi Egyetemre. Akik oda járnak azoknak nagyobb része a Jobbikra, a másik része pedig az LMPre fog szavazni.
2010. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!