Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az, hogy a Fidesz...

JLCS kérdése:

Mit jelent az, hogy a Fidesz "lebontotta"a jogállamiságot? Konkrét válaszokat, értelmes véleményeket kérnék. A demagógiát, és az indulatokat mellőzve.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások gondolataira ez ügyben-egyáltalán mi a jogállam? A felszíne,és ami alatta van,hogy függ össze..

2016. máj. 1. 13:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

# 9/9 Időpont ma 14:47


Ha már a nyilatkozatoknál tartunk, abban messze veri a jelenlegi rablóbanda az előző rablóbandát.


Kezdem kiflicsücsök kisasszony "Csak."-jával, ami után egy normálisabb országban elásnák valami eldugott irodába/pozícióba, nem csakazértis kiállítják továbbra is.

2016. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Alkotmánybíróság felduzzasztása saját embekkel,plusz a hatásköreinek megnyirbálása.A népszavazás gyakorlati ellehetetlenítése,hiszen azzal,hogy az érvényesség feltétele az eddigi 25%-os részvétel helyett 50%,ezt tették.A rendszerváltás óta,egyedül a "négyigenes" népszavazás felelt meg ennek a feltételnek.Olyan apróságokkal már ne is foglalkozzunk,mint az Erdősiné féle "népszavazás kezdeményezés".A választókerületek "Fideszre szabása".Az erdélyi,felvidéki,stb. kettős állampolgárok szavazásának megkönnyítése,ellentétben a nyugatra távozott magyarokéval.És bár nem vagyok sem liberális,sem baloldali(szavaztam már jobboldali pártra is),de én úgy látom,hogy a közpénzek lenyúlásában is sokkal jobban teljasítenek. Igaz,a 2/3-nak köszönhetően,könnyedén igazíthattak a törvényeken,hogy minden jogszerű legyen,vagy legalábbis annak tűnjön.Hiszen kommunikációban azért erősek.
2016. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"Kezdem kiflicsücsök kisasszony "Csak."-jával, ami után egy normálisabb országban elásnák valami eldugott irodába/pozícióba, nem csakazértis kiállítják továbbra is."


Simon Gábor azóta hány milliója is került elő :DD... öngól

2016. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a dolgok igazak. De a közszolgálati rádió-egy két műsortól eltekintve-szinte hallgathatatlan-a Bartók-nem,de ez nem tájékoztató. A kommunikációs mód,az emlékezetpolitika,egyre jobban csikorog,a rendszerváltásról szóló műsorokban hajmeresztő csúsztatások vannak. Én nagyon nagy tanácstalanságot érzek mögötte,nemcsak a jó rádiósok,és tévések hiányát.
2016. máj. 1. 15:16
 15/20 anonim ***** válasza:

# 13/14 Időpont ma 15:10


Nyilatkozatokról beszéltem pubi... Meg nehezen rúgnék öngólt úgy, hogy egyik csapatban sem játszom :-D

2016. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
aki tagadni szokta és hű de jobb volt az előző az jellemzően vérkomcsi (mint ahogy te is)
2016. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Gauldoth ***** válasza:

Csatlakoznék pár előttem szólóhoz az érvekben, de mind közül a visszamenőleges törvényhozás a ledurvább és legveszélyesebb.


Gondolj bele, pl. még ma elmész megfürdeni a velencei tóban, holnap betiltják, téged meg megbüntetnek....

2016. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

# 16/17 Időpont ma 16:08


A vérkomcsik jelenleg a fityiszben ülnek (lásd retorika, lásd hány MSZMP tag van az élvonalban mai napig náluk). És a vérkomcsik szavaznak rájuk. Szóval a kijelentésed értelmetlen.


No, meg persze számodra elképzelhetetlen, hogy szerintem mindkettő rablóbanda lóghatna egymás mellett az Andrássy út lámpavasain, nem sírnék értük. Már ebből meglátszik az értelmi színvonalmentességed.

2016. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kedves Muráti József! A válaszára csak annyit mondhatok,hogy a holdról nézve mindenki más a holdon él,ugyebár,mert magunkat látjuk legkevésbé--Nem önre tartozik,de elmondom:egy éve munkanélküli vagyok,55éves,és most készülnek kirúgni a MÜK-ből,hogy ne rontsam a statisztikát. De ez lehet hogy a holdon történik. Emiatt is vetődött fel bennem,hogy mi is lehet a jogállamiság. Amiket a végén felsorol,az egytől egyig önre is vonatkozik. Kértem az indulatok,és a demagógia mellőzését,igaz,a személyeskedését nem. Ez nagyjából e hely mentálhigiéniás állapota,amit itt olvastam,---katasztrófa. Egy szabály szerint,minden népnek olyan kormánya van,amilyet megérdemel-ha minden magyar lakos jellemét,tudatát összevonjuk,és belőle középértéket veszünk,kijön a kormány eredője,és az amit csinál. Egyszerű matematika. JL
2016. máj. 1. 21:22
 20/20 A kérdező kommentje:
Gauldoth-nak igaza van. De jó néhány esetben visszakoztak is már.
2016. máj. 1. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!