Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkérdezhetem, hogy a Demokra...

Megkérdezhetem, hogy a Demokratikus Koalíció miért rosszabb mint a többi párt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert ha meghallják az emberek a Gyurcsány nevet akkor valami démonra gondolnak, én pedig nem értem. Miért olyan szörnyű? Több bűne van mint a többi politikusnak? Oké ismerjük hibáit, de csak a valódit. Miért kell hibákat kreálni a nevéhez? Miért lenne az inflació és egyéb probléma a kormányzása idején, amikor világválság volt? Más országok sokkal rosszabb helyzetbe is kerültek. Szóval messze nem az antikrisztus szerintem. Persze sok más politikus is szoktam figyelni , de nem látom akadályát, hogy ő is nyerhetne 2018-ban.

Mit gondoltok?



2016. máj. 8. 14:32
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Egyébként #7-es: felesleges ironizálni , ha megfordítod, akkor egy az egybe amiről beszélek az jelenik meg pont ahoyg elmondtam. Így festenek (persze valósághűbben) démont belőle.
2016. máj. 8. 17:20
 12/39 anonim ***** válasza:
90%
A DK nem csak egy inkompetens rablóbanda, de a legrosszabb fajta. Amikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2016. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
41%

Meg nem is beszélve, hogy kedves Ferenc mennyivel zsidóbarátabb volt az antiszemita Orbánnál.

Eleve milyen ember ez az Orbán amiért nem enged meg szegény holokauszt-üldözött Moszad katonáknak, hogy Magyarországon hajtsonak végre hadműveleteket?

Bezzeg a filoszemita Gyurcsány megengedte!

2016. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
60%

Hát mondjuk mert egy bukott alak a pártod szent vezére, ugye volt az öszödi dolog is, majdnem csődbe ment az ország 2008-ban, és ezt hiába kenitek a válságra, az csak rásegített a hullaszagú dübörgős pannon pumának elillanni. :D

Mellesleg a 2006-os események után illett volna lemondania, de inkább "szakértett" még sajnos.


És ugye a nagy "szegények jóakarója" elqrszánod sem a kétkezi munkából szedte össze magát, ráadásul annó 23 millió román bevándorlóval uszította a sok proletárt a határon túli magyar ellen, most meg mindenféle alakot beengedne.


Így hát nem , hogy nyerni fog az idolod (szerencsére), hiába kérdezgeted, mosdatod hetente ilyen-olyan "kérdés" formájában. :)

2016. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Köszönök minden választ.

De igazán leírtam mi volt 2006-ban, ezt senki sem tagadhatkja szerintem. :D

Öszödi beszéd:

"Elkúrtuk , nem kicsit, nagyon"= rosszul kezelték a válságot.

"Hazudtunk reggel délben este"= nem állt ki a tömeg elé, nem mondta el hogy nem mehetnek úgy a dolgok ahogy eddig.

Aztán "2088-ban majdnem csődbe ment az ország"

Igen, válság volt barátom. :D. Mit vársz? Észre se veszi egy állam? :D

2016. máj. 8. 21:29
 16/39 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rosszabb, mint a magyar politikai "elit" többi tagja. Persze ezzel nem Gyurcsányt akarom magasztalni, hanem sajnos ennyire mélyen van a politika.

Viszont az, hogy Magyarország már a 2008-as gazdasági világválság előtt egy-két évvel sebezhetővé vált, szerintem inkább a Medgyessy-kormány 100 napos programjának köszönhető.

2016. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

A 4-esen nincs mit kommentálni, legjobb hozzá sem szólni annyira kemény eset...


Ezért tartunk itt...

2016. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
48%

"Elkúrtuk , nem kicsit, nagyon"= rosszul kezelték a válságot.

"Hazudtunk reggel délben este"= nem állt ki a tömeg elé, nem mondta el hogy nem mehetnek úgy a dolgok ahogy eddig.

Aztán "200(!!!)8-ban majdnem csődbe ment az ország"


Még valami:


A SZARBÓL HOZTÁK VISSZA A KORMÁNYZÁST...

2016. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

"Még valami:


A SZARBÓL HOZTÁK VISSZA A KORMÁNYZÁST..."


Inkább a hozzád hasonlóak miatt tart itt az ország, és gondolom ha a szent vezetőd hozta volna vissza a kormányzást (még véletlenül sem az országot ugye) akkor nem kellett volna a Bajnainak a helyére lépnie, és bár nem szimpatikus az illető egyébként a főbohóchoz képest egy úriembernek tartom. :) Ráadásul a baloldalt úgy szétverte, hogy másnak sem sikerülhetett volna jobban. :D

2016. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
47%

Figyeld meg hogy ő fogja össze is fogni a baloldalt 2018-ra az MSZP elnöke lesz, és többséget szerez, ha nem kétharmadot. (Politika).

Olyan amit a fidesz rendez, mintha az elefánt mondaná a borjának, hogy nekik nem kell félni a hangyától, különben is mit akar? De igaziból semmi mással nem foglalkozna csak vele, és ezt elmondaná napi 3-szor.

Vagy mint amikor félelem ellen "feltűnősködik" valaki a sötét erdőben, hogy tőle féljen jobban egy esetleges támadó

2016. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!