Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkérdezhetem, hogy a Demokra...

Megkérdezhetem, hogy a Demokratikus Koalíció miért rosszabb mint a többi párt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert ha meghallják az emberek a Gyurcsány nevet akkor valami démonra gondolnak, én pedig nem értem. Miért olyan szörnyű? Több bűne van mint a többi politikusnak? Oké ismerjük hibáit, de csak a valódit. Miért kell hibákat kreálni a nevéhez? Miért lenne az inflació és egyéb probléma a kormányzása idején, amikor világválság volt? Más országok sokkal rosszabb helyzetbe is kerültek. Szóval messze nem az antikrisztus szerintem. Persze sok más politikus is szoktam figyelni , de nem látom akadályát, hogy ő is nyerhetne 2018-ban.

Mit gondoltok?



2016. máj. 8. 14:32
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Tudod utolsó , már nem érdekelnek a kritikák. Nem bizonyította be eddig egyik miniszterelnök sem hogy nem tud vezetni, meg ilyenek.

Légy boldog a videóiddal. De minden mesének két oldala van. A miénket is ideje lesz elmondani. Ezek a lejáratások már nem sokáig működnek.

Ha tájékozottabb lennél tudnád senki nem "gyurcsányista". És nem ilyen videókig érne a kis agyad. Erről nincs több mondandóm. Évek óta mondjuk...

2016. szept. 30. 15:46
 32/39 A kérdező kommentje:
Részemről a Gyurcsány hibás egy ügyes terv alapján rendkívüli módon sikert aratott kamu/féligazság/manipuláció amit ügyesen de gátlástalanul használnak egyes politikai erők. Pláne a fidesz aki bazit profitált belőle. Közben szétverhette gond nélkül mások esélyeit és más pártokat. Lásd MDF, FKGP meg korábban. Egyébiránt a jobbikot bántotta a leg kevésbe mivel az az ő malmára hajtják a vizet a "csukjuk le Gyurcsányt meg Bajnait, számonkérést!" kampányukkal. Holott ez nem így működik. hat év alatt nagyszerű propaganda világot teremtett bűnbak képzéssel ami disznóság. Eddig egy árva miniszterelnök alatt sem születtek jóvátehetelen hibák, sőt nagy eredmények születtek más más téren. Gyurcsány annyiban 'rosszabb' közülük hogy rossz reklámja volt ilyen módon, jobban kiemelték a nem fényes eredményeket.. Hibássá tették mindenért. Semmivel se rosszabb semmivel se istenibb mint más miniszterelnökök voltak. Ez a véleményem.
2016. okt. 2. 18:22
 33/39 Ay carramba! ***** válasza:

2 dolog:

-tájékozottság

és

-nézőpont

kérdése.

2016. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
hát ez az ezt mondom én is
2016. okt. 3. 20:05
 35/39 anonim ***** válasza:

"Oké ismerjük hibáit, de csak a valódit."


A valódi pont elég.

2016. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Gyurcsány arra tette fel politikai karrierjét, hogy Magyarországból engedelmes gyarmatot csináljon az EU számára.

De túltolta a biciklit, és hagyta annyira lerabolni az országot, hogy majdnem bedőlt.

Ezért kellett átadnia a stafétát a pislogósnak, akinek az IMF tollbamondta a "mentő akciót" és utánna meg is veregette a vállát, hogy ügyes volt.

De hát nem volt elég ügyes, ennek a gárdának mennie kellett.


Egyébként Gyurcsányról politikai hatalom nélkül derül ki, hogy a dumán kívül semmihez sem ért igazán, és ez tükröződik a néhány százalékos támogatottságán.

Azon kívül, hogy Orbántakaroggy nem tudott összehozni egy épkézláb programot, és hiába próbálja "összerántani" a baloldalt, sokak számára már büdös, és értelmesebb baloldaliak igyekeznek elhatárolódni tőle.

2016. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Az ösződi beszéd már önmagában nem elég? A politikában szokás, hogy a választási kampány során mindent megígérnek, teljesen függetlenül attól, hogy van-e bármi realitása a dolognak. Ezt ő beismerte, kiszivárgott. Lehet itt vitázni, hogy ki szivárogtatta ki, ott akkor neki be kellett volna ismernie, hogy vesztett. Amikor megkérdezték, hogy miért nem mond le, annyit mondott:

-Mert nagyszerű dolog egy ország első emberének lenni.

Hát ilyen ember, semmi sem számít, csak a saját hatalomvágya. Csak a lejáratási kampány remekül sikerült ellene. A világsajtóban ez látott világot:

-Magyarországon zavargások vannak, mert a miniszterelnök beismerte, hogy hazugsággal nyerték meg a választásokat.

A nemzetközi összejöveteleken nem fogtak vele kezet a többi ország képviselőit. Ego ide vagy oda, fel kellett volna ismernie, hogy itt már nincs helye. Nem képviselheti egy ilyen ember az országot. Az is szégyen egyáltalán, hogy még jelen van a magyar politikában.

2016. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Utolsó nem fejtem ki újra miért nem értek egyet veled.

De annyit kiemelnék hogy mint mondtam. Minden miniszterelnök sikerei arányosak a kudarcaival. Most sem emeltél ki csak negatívumot. Ráadásul nem is hitelesen.

Meg lett mondva egyébként sokszor. Az öszödi beszéd nem beismerés de nem is dicsekvés hanem nyomatékos felszólítás hogy ebből elég.

A hatalomvágyról meg ki milyen ember nem nyitok vitát.

Továbbra is az én állításom az ami nem azon alapszik hogy egyenes a cénra de a csomót keresem. Ez a probléma amagyar közügyekkel.

2016. okt. 4. 12:35
 39/39 anonim ***** válasza:
59%

Szerencsére a bandájával együtt nem fog hatalomra jutni, legalább is reméljük!


Főleg, hogy most "vonultak ki" a parlamentből, persze attól még pofátlanul felveszik a fizetésüket.

2016. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!