Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkérdezhetem, hogy a Demokra...

Megkérdezhetem, hogy a Demokratikus Koalíció miért rosszabb mint a többi párt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert ha meghallják az emberek a Gyurcsány nevet akkor valami démonra gondolnak, én pedig nem értem. Miért olyan szörnyű? Több bűne van mint a többi politikusnak? Oké ismerjük hibáit, de csak a valódit. Miért kell hibákat kreálni a nevéhez? Miért lenne az inflació és egyéb probléma a kormányzása idején, amikor világválság volt? Más országok sokkal rosszabb helyzetbe is kerültek. Szóval messze nem az antikrisztus szerintem. Persze sok más politikus is szoktam figyelni , de nem látom akadályát, hogy ő is nyerhetne 2018-ban.

Mit gondoltok?



2016. máj. 8. 14:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, tisztelt Vadai Ágnes képviselő asszony!
2016. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Miért lenne az infláció és egyéb problémák a komrányzása idején az ő bűne, amikor világválság volt?*

Bocs ez a helyesbítés

2016. máj. 8. 14:36
 3/39 A kérdező kommentje:
Kapásból Vadai Ági lettem. :D. Erről beszélek.
2016. máj. 8. 14:40
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Gazdaságilag Gyurcsány nem azért hibás, mert az egyébként kiválóan működő gazdaság tönkrement volna a válság miatt.Gyurcsány azért hibás, mert az ő vezetése alatt ráállt a magyar kormány egy olyan gazdasági modellre, amely sebezhetővé tette Magyarországot. Amilyen szerencséjük volt, 2008-ban be is jött ez nekik.


Magyarország gazdasága még jóval a válság előtt, már 2005/2006 körül elkezdett stagnálni. Eladósította az országot állami szinten, majd a lakosság fele is egy olyan hitelezési politikát hagyott jóvá, sőt támogatott, amivel a magyar lakosság egy része a vesztébe rohant (értsd: devizahitelek). Persze ez nem csak és kizárólag a magyar kormány felelőssége, de semmit sem tettek annak érdekében, hogy ez ne így legyen.


S akkor még nem beszéltünk arról, hogy a nagy jogvédő és demokrata Gyurcsány, meg egyáltalán a balliberális koalíció szerepéről a 2006-os tüntetések szétverésében. A demokrácia és a szólásszabadság jegyében kilőtt szemekről, eltört csontokról, és kitüntetett rendőrkapitányokról.


A balliberális oldal csak a saját maga hülyeségének köszönheti, hogy ott tart ma, ahol. Ha a második ciklusban nem halmozták volna egymásra a rossz politikai döntéseket, garantálom, hogy nem lett volna Fidesz kétharmad és középpárti Jobbik sem.


Ja, és nem fog nyerni 2018-ban. Magyarországon demokratikus körülmények között miniszterelnöki pozicióba Gyurcsány soha többé nem fog kerülni. Tuti.

2016. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
Ne csodálkozz! Szegény ártatlan Fidesz vallásuak hány éve hallják, hogy Gyurcsány maga az ördög?
2016. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%
Semmivel nem rosszabb, valóban Fidesz vallásúnak kell ahhoz lenni, hogy valaki Gyurcsit bármiben is alábbvalónak lássa mint Orbánt. Ma született bárány ő csak az Orbán zsiványhoz képest.
2016. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
54%

# 5


Gyurcsány pedig egyáltalán nem az ördög, ahogyan Vadai Ágnes is letisztázta. Őrá csak a gonosz fasiszta fideszesek ráhazudnak kígyót békát.

A valóságban soha semmi bűnt nem követett el, hozzá képest még Teréz anya is bűnöző.

A gonosz fasiszta Zorbán miután betiltotta az egészségügyet kikiáltotta a diktatúrát Magyarországon és ezután hazug propaganda hadjáratot kezdett az ártatlan civil-Gyurcsény ellen.

Gyurcsány pedig hősiesen küzdött az elnyomás és rasszizmus ellen, ez miatt találta ki a Zorbán is az öszödi beszédet, melyet valójában ő mondott csak szegény független-toleranciadíjas Ferencre kente.

Majd miután a felcsúti gyilkos a sátánista haverjaival emberáldozatok bemutatására szolgáló stadionokat építettek és megszüntették az oktatást, ezt is mind szegény Ferencre fogták, aki pedig éjt-napot kitéve osztogatta a vagyonát az utolsó fillérig a szegény fasiszta-Fidesz által elnyomott és terrorba tartott román közt.


Egy megoldás van:


MONNGYON LE!!!

2016. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tisztában kéne lenni azzal is ,hogy mi zajlott 2006-ban. Ki kell, hogy ábrándítsam a naívakat nem tüntetés: zavargások. Törtek , zúztak ,romboltak, gyújtogattak. Ezt becsülni kell? Szerintm nem csak azt kell megveti aki aki kilövette a szemüket, eltörette a csontjaikat, hanem akiknek ki lett lőve, meg el lett törve. Bocsánat de erről beszélek. Marhára látjuk mit követett el,de azt valahog mellőzzük, hogy miért. Ebből marad egy démonkép.

A gazdaságról szóló válaszban már van valami. Nem voltak felkészülve egy betörő válságra ezt el is ismerem. De azt gondolom, hogy Viktorkáék se lettek volna jobban.

2016. máj. 8. 17:04
 9/39 A kérdező kommentje:
Ja!+ az államadósságnak jobban utanna kell nézni. Sokkal magasabb mint az ő idején, és ez még `89 előttről maradt ránk , nem az ő bűne,nem ő indította a nyakig eladósodást sem. Mondom mindent rávernek amit lehet, nem csak a valódi bűneit
2016. máj. 8. 17:06
 10/39 anonim ***** válasza:
71%
A DK azért rosszabb sok pártnál (nem mindnél), mert Gyurcsány. Teljesen vállalhatatlan figura, ahogy Orbán is. Az okosabb baloldaliak a kezdetektől elhatárolódnak tőle.
2016. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!