Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkérdezhetem, hogy a Demokra...

Megkérdezhetem, hogy a Demokratikus Koalíció miért rosszabb mint a többi párt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert ha meghallják az emberek a Gyurcsány nevet akkor valami démonra gondolnak, én pedig nem értem. Miért olyan szörnyű? Több bűne van mint a többi politikusnak? Oké ismerjük hibáit, de csak a valódit. Miért kell hibákat kreálni a nevéhez? Miért lenne az inflació és egyéb probléma a kormányzása idején, amikor világválság volt? Más országok sokkal rosszabb helyzetbe is kerültek. Szóval messze nem az antikrisztus szerintem. Persze sok más politikus is szoktam figyelni , de nem látom akadályát, hogy ő is nyerhetne 2018-ban.

Mit gondoltok?



2016. máj. 8. 14:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

"Figyeld meg hogy ő fogja össze is fogni a baloldalt 2018-ra az MSZP elnöke lesz, és többséget szerez, ha nem kétharmadot. (Politika)."


Úgy mint tavalyelőtt? :D

Pedig úgy tűnik csak a koncon marakodnak állandóan.

2016. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
41%

"A SZARBÓL HOZTÁK VISSZA A KORMÁNYZÁST..."


Úgy fojtatódik, hogy a végére, és arra céloz, hogy a száznapos program bukása a béka feneke alá küldte az MSZP köznépszerűségét, és közben NEM CSINÁLTAK SEMMIT 4 ÉVIG! SEMMIT! A saját politikai népszerűségükről beszélt nem másról.

2016. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
22%

"Figyeld meg hogy ő fogja össze is fogni a baloldalt 2018-ra az MSZP elnöke lesz, és többséget szerez, ha nem kétharmadot. (Politika). "


Na mi van, álmodik a nyomor? :D


"Az a baj, hogy tisztában kéne lenni azzal is ,hogy mi zajlott 2006-ban. Ki kell, hogy ábrándítsam a naívakat nem tüntetés: zavargások. Törtek , zúztak ,romboltak, gyújtogattak."


Valóban, ez így igaz. Azonban előtte már tüntettek éppen eleget, aminek aztán nem lett semmi pozitív következménye.

Ha te sokáig csinálsz valamit amivel nem éred el a célod, akkor mindörökké tovább csinálod, vagy egy idő után megpróbálsz azért te is más eszközökhöz, más megközelítéshez folyamodni?

2016. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
A baloldalnak mindig is célja volt a szegényebb rétegek támogatása. Gyurcsány ezt felelőtlenül hitelekből tette, ennek árát pedig később nem a gazdagokkal fizettette meg (ahogy egy valódi baloldali vezetés tette volna), hanem a középosztállyal. Az ő kormányzása alatt kezdett el a középosztály felszámolódni.
2016. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Nem felelőtlen , csak bizonytalan. Nem lehetett tudni mi mit okoz. Tele volt a kormányzása kényszerintézkedésekkel, sok volt a probléma , amiket manapság felnagyítanak az a helyzet..
2016. aug. 8. 13:07
 26/39 anonim ***** válasza:

Baloldali szavazóként, baloldali érzésű emberként Gyurcsányt tartom a mi fő problémánknak, másodsorban pedig az MSZP teljes vezetését is, hogy ne csak a Ferikét vegyem elő.


Gyurcsány hiteltelen, nevetséges, tehetségtelen, szánalmas. Nem való miniszterelnöknek.


Baloldali szavazóként vagy az LMP-re fogok szavazni, vagy kihagyom a választást 2018-ban. Totális csődtömeg a MI OLDALUNK, és ez a MI FELELŐSSÉGÜNK!

2016. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Hát én mint baloldali félig egyet értekveled. Abban nem hogy ő a probléma. Vagy LMP-re vagy MSZP-re vagy DK-ra fogok szavazni, attól függ. De szerintem igenis tehetséges. Az egyik leghozzá értőbb. Mos nem kell jönni azokkal hogy mik voltak akkor , milyen intézkedések, emelések blabla...

Neki volt az egyik legnehezebb feladata. Abban a helyzetben egy kajnyi semmi se maradhatott volna, de amit tudtak megmentettek. Szóval valójában nem is láthattuk milyen a kormányzásuk igazi arca. Ilyen időkben mint most ők is nem csak Viktor tudna teljesíteni.

2016. aug. 8. 16:13
 28/39 anonim ***** válasza:
50%

Jó, és SZERINTED ha megkérdeznéd Gyurcsánytól, hogy a szakdolgozatát ő írta -e, vagy esetleg inkább lenyúlta valaki másét, szerinted mit válaszolna?


Bocsi, de egy ilyen emberből én nem kérek; ez tényleg csak hazudozni tud. Abban tehetséges, másban nem. A legkártékonyabb parazitája a baloldalnak.:(

2016. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Ez az egyik szemszög amit te mondasz. Kétségtelen hogy annyi hiba benne is van mint amennyi a többiben, de ez nem jelenti azt hogy parazita meg kártékony, még az is lehet jobb e tőlük...

Gondolj bele szerinted hányan hallgatják meg ugy mint Vonát vagy Orbánt? Hány hallgatja meg őt is a dolgokról anélkül hogy ilyennek titulálná mint te?

[link]

2016. aug. 8. 21:12
 30/39 Ay carramba! ***** válasza:

Azt a pártot, melyet egy olyan ember vezeti, aki bebizonyította, hogy képtelen bármiféle politikai korrektségre, csak is rossz lehet. Ajánlom minden gyurcsányistának ezeket a videókat: https://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ

https://www.youtube.com/watch?v=tzaP2Iq9JPQ

2016. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!