Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogyha a liberáli...

Miért van az hogyha a liberálisok nem tudnak érvelni akkor egyből zsidózni és gyíkemberezni kezdenek?


2016. máj. 14. 22:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem aki érvek nélkül akar vitatkozni, pártállástól függetlenül hülyén fog kijönni a helyzetből. A linkelt videó amúgy a műsor végéről van szedve, szóval a tényleges tartalmi rész nem igazán látható.
2016. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%

Ez ilyen.


Aki jobboldalról nem tud érvelni, az zsidózik, bolsizik, komcsizik.


Aki baloldalról nem tud érvelni, az nácizik, szexistázik, homofóbozik, iszlamofóbozik, rasszistázik, meg még nem tudom mit hagytam ki :D

2016. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%
én azt vettem észre, hogyha már meg sem akarják érteni a problémát, akkor elkezdetik a "de szerinted úgyis sak egy egy sorosgyörgybérenc zsidernyák cioncigózsidó vagyok, és le van tudva.
2016. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

Azért mert van egy bullshitgenerátoruk.

Akinek nincs esze, azt dumával lehet kompenzálni.

Ismertem én is iskoláskorunkban olyan utolsó suttyókat akik ma árokásók, hogy bárkit túldumáltak, és a közönség még jókat mosolygott is rajtuk.

2016. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Láttam a műsort teljes egészében én másként gondolom, hogy ki nem tudott érvelni, de ez legyen az én dolgom te ezt úgysem értheted, ha már ilyet kérdezel.
2016. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
39%

mondjátok csak nyugodtan, hogy Orbán Viktor gyíkember, sőt putyin is

meg hogy Gyurcsány az emberiség utolsó végőbástyája ecselon tanú

2016. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%
Tök egyszerű. Van az a szint amivel már nem érdemes foglalkozni. Esély egy értékelhető vitára nulla. Na ekkor adom alá a hülyeséget. Ez a menthetetlen kategória.
2016. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%

"Van az a szint amivel már nem érdemes foglalkozni."


Na ez a hozzállás ami azt mutatja hogy a másik oldal Sem jobb semmivel.

Ilyen szint nincs. Nálunk a jó főnök a sittes buta dolgozóval is megtalálja a hangnemet.

Csak a buta képzeli hogy ő aztán olyan magasan van hogy másból hülyét csinál.


Tudod, a jó diplomata az aki úgy küld el a p...csába, hogy alig várod hogy indulhass.

Ne ez nem megy Sem libbantéknak Sem a jobboldalnak.

2016. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%
Mert elfogynak az érveik, ami lehet úgyszintén hülyeség eleve.
2016. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés inkább visszafelé igaz! Ha a jobbosoknak elfogynak az érveik vagy sarokba szorítják, netán kérdőre vonják őket miért sírnak rögtön nemzetközi háttérhatalmakról meg Soros Györgyről?
2016. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!