Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogyha a liberáli...

Miért van az hogyha a liberálisok nem tudnak érvelni akkor egyből zsidózni és gyíkemberezni kezdenek?


2016. máj. 14. 22:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Máris nagyban pontoznak a liberálisok.


Furcsa mód most is ők hozták fel a "sorosbérencezés"-t, nem.

Attól még, hogy a kurucinfón egyesen olyanokat írnak amiket nem kellene azt az egész jobboldalra ráhúzni.

Ellenben a liberálisoknál ezt egy párt vezetője csinálta amiről most szó van.

2016. máj. 15. 21:10
 22/33 A kérdező kommentje:

# 21


*nem mi.

2016. máj. 15. 21:11
 23/33 anonim ***** válasza:
13%

"Attól még, hogy a kurucinfón egyesen olyanokat írnak amiket nem kellene azt az egész jobboldalra ráhúzni."


De mégis mire gondoljunk, mikor jobbikos képviselők a parlamentben a kurucinfóról idéznek? És még tapsolnak is hozzá, mintha jól végezték volna dolguk. Ezt magyarázd meg nekem.

2016. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

# 23


Nem csoda.


Te magyarázd meg nekem, hogy miért van, hogy kurucindó kinyomozza és utánajár a dolgoknak, míg a liberálisok írnak egy mondatot:

[link]

[link]

2016. máj. 15. 22:06
 25/33 anonim ***** válasza:
14%
A kurucinfó nem azért "nyomoz" ilyen lelkesem, mert olyan igazságszeretők, hanem mert remélik h találnak némi zsidót vagy cigányt a háttérben. Mert más dimenzióban nem tudják értelmezni a világot.
2016. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

Én most Sem találtak ugye romát az ügyben?

Gondolom szorgalmas kétkezi munkásemberek ölték meg.

2016. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
11%

Nincs így.

Elõször is a liberálisok nem szoktak zsidózni, inkább antiszemitázni. Esetleg amikor ajobbos, magukat konzervatívnak mondó gyökerek bedobnak valami bombasztikus konteót, akkor rákontráznak azzal, hogy "persze, a zsidó gyíkemberek". A gyökér persze a konzervatívrólse tudja mit jelent, asziszi annyi, hogy szidja a liberálisokat.


Aztán, ha valahol liberális konzervatívról hall, kiakad az állkapcsa.


Csak azért látod így mert nem vagy liberális, valszeg nem is tudod, mit jelent.

2016. máj. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
82%

"A kurucinfó nem azért "nyomoz" ilyen lelkesem, mert olyan igazságszeretők, hanem mert remélik h találnak némi zsidót vagy cigányt a háttérben."

És általában találnak is, ahogy a példa is mutatja.

2016. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
7%

#26, #28

Vannak esetek, mikor nyilvánvaló az elkövető etnikuma, igen, és akkor jogos. De ha olvastok kurucinfót, látjátok h kivétel nélkül mindenkire, aki liberális nézeteket vall, rásütik a zsidót, csak úgy lart pour lart. Ha a komment szekcióban véletlen odakommentel egy liberális, akkor megrohanják h menjen vissza a "fajtájához"... És ez egy politikai ideológia?


Inkább nem rontom itt tovább a százalékom.

2016. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
92%
Én még csak zsidókról láttam olyat a kurucon, hogy zsidók. Ahol minden libsit lezsidóznak, az a Metapedia.
2016. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!