Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogyha a liberáli...

Miért van az hogyha a liberálisok nem tudnak érvelni akkor egyből zsidózni és gyíkemberezni kezdenek?


2016. máj. 14. 22:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
14%
mint ahogy a mellékelt példa is jól mutatja 10es?
2016. máj. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
25%
Mert ostobák. A liberálisoknak nem adatott ész, liberálisok is épp emiatt lettek.
2016. máj. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%
10esnek igaza van. Mennyi példát tudnék én is belinkelni a jobboldal butaságáról! Amúgy, ha a jobboldal nem tud érvelni, akkor jön a sorosgyörgyözés, a brüsszelezés, és stb.
2016. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

# 11/13 Időpont ma 00:28


Ennek te vagy a legékesebb példája, szóval szerintem te csak mélyen hallgass :-D Én is sorosbérenc elmebeteg lettem, abban a pillanatban, hogy ellenérved nincs, csak az, hogy amit kijelentesz az úgy van és kész.

2016. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ez...wtf?
2016. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
17%
A libsiknél még olyan "érvelést" is megfigyeltem, hogy ha valami nem illik bele az ő utópisztikus világképükbe, akkor az egyszerűen nem létezik számukra, és aki beszél róla, az hazudik.
2016. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%

"Ilyen szint nincs. Nálunk a jó főnök a sittes buta dolgozóval is megtalálja a hangnemet.

Csak a buta képzeli hogy ő aztán olyan magasan van hogy másból hülyét csinál. "


Ne fárassz már. Ahogy a régiek mondták, bolond lyukból bolond szél fúj. Szép idealizmus hogy majd te mindenkivel megérteted magad, mindenki szót ért, de ez nem így van. Egyrészt sem az értelmi szintje nem engedi, nem képes rá egyszerűen, másrészt sokszor direkt nem akarja megérteni. Na akkor tépheted a szád egész nap, max egy kis pocskondiázást taposhatsz ki belőle.

(A főnök beosztott vita meg teljesen más, az egy kiszolgáltatrott helyzet, persze hogy a sittes azt mutatja mennyire érti miről van szó)

2016. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

"Szép idealizmus hogy majd te mindenkivel megérteted magad, mindenki szót ért, de ez nem így van."


Én pont nem, én türelmetlen vagyok, de láttam ilyent.

2016. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Oké, akkor csk azt értsd meg hogy ha valaki direkt nem akar valamit megérteni, akkor te bármit csinálhatsz. A legtöbb ilyen vita anonim fórumon van hírek alatt, ott meg pláne nem lehet megértetni senkivel semmit.
2016. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%

"Ennek te vagy a legékesebb példája, szóval szerintem te csak mélyen hallgass :-D Én is sorosbérenc elmebeteg lettem, abban a pillanatban, hogy ellenérved nincs, csak az, hogy amit kijelentesz az úgy van és kész.

"


Szigetvári taktika? Soha nem neveztelek sorosbérencnek :(...

2016. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!