Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szimpatizánsok...

Baloldali szimpatizánsok miért gondolják hogy erőszakkal megmondhatják ki minek vallja magát?

Figyelt kérdés

Aki Romániában él és magyarnak vallja magát, látom hogy sok topicon is letámadják az MSZP és DK s szélsőségesek hogy ő márpedig román.


Ők egy olyan diktatúrát akarnak ahol ők szabják meg ki minek vallja magát? Ezt már láttuk a kommunizmus-ban, aki nem fogadja el hogy ők határozzák meg erőszakkal hogy ki milyen nemzetiségű, vallású stb. azt kivégzik, vagy börtönbe zárják. Ezt akarják újra?



2016. máj. 18. 13:36
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
89%
a (szélső)baloldalnak amúgy miért fáj, hogyha egyes szélsőségesek nem tekintik őket magyarnak? ők sosem gondolták magukat magyarnak, sőt néha ki is egészítik, hogy ők elsősorban európaiak.
2016. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj, de egy szélsőjobbos ha nekem azt mondja, hogy nem vagyok magyar, abban én úgy gondolom nem csak azt érti bele, hogy nincs magyar nemzeti identitásom.
2016. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
Előző, talán megvan rá az oka, nem gondolod?
2016. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Mire? Lehet félreértetted, én arra gondoltam, hogy a nem vagyok magyar egy szélsőjobbos értelmezésében azt is jelenti, hogy hazaáruló vagyok.


De persze én azon se sértődöm meg, ha valaki hazaárulónak tart, ha előtte tisztázza mit jelent az ő értelmezésében a hazaáruló.

2016. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
88%

"aki velük nem ért egyet."


Szó sincs róla. Inkább azokat, akik magyargyűlölő kifejezéseket tesznek.


pl. itt a gyakorin is egész szép csokron össze lehet gyűjteni ilyen kijelentésekből, lásd 57%-os antimagyar kommentelő:

"akinek van esze, az magyarellenes" stb.

2016. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Megmutatod az említett kommentet? A Google nem adja ki.
2016. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Ezt a kommentet speciel törölték, de én kaptam privátba cifrábbakat is.
2016. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

"Fáj, hogy alsóbbrendű a fajtád?"


"A parazita fajtád kiirtása fényt hozna erre a világra."



Az illető azt mondta, hogy ő nem magyar, sőt gyűlöli a magyarokat.


Na, jó sok hozzá hasonló ember él köztünk, aki magyarul beszél, de nem magyar.


És ide is sok ilyen írogat.

2016. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Valami miatt nem hiszem el.
2016. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!