Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szimpatizánsok...

Baloldali szimpatizánsok miért gondolják hogy erőszakkal megmondhatják ki minek vallja magát?

Figyelt kérdés

Aki Romániában él és magyarnak vallja magát, látom hogy sok topicon is letámadják az MSZP és DK s szélsőségesek hogy ő márpedig román.


Ők egy olyan diktatúrát akarnak ahol ők szabják meg ki minek vallja magát? Ezt már láttuk a kommunizmus-ban, aki nem fogadja el hogy ők határozzák meg erőszakkal hogy ki milyen nemzetiségű, vallású stb. azt kivégzik, vagy börtönbe zárják. Ezt akarják újra?



2016. máj. 18. 13:36
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
31%
Liberális reakció egy francia zászlóra fú náci egy angolra fú náci egy magyarra fú náci szóval nekik az lenne jó ha lenne egy kevert faj aminek nincs nemzete egy nyelvet beszél mind nekik engedelmeskedik nem ismeri a múltat panelban lakik nem is vágyik semmire dolgozik kussol.
2016. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
80%
Nekem éppen jobboldaliak, főleg keresztények szokták megmondani minek valljam magam. Nem jó nekik, hogy én egy pánszexuális agendernek vallom magam. De még ha meleg lennék, az se tetszene nekik. És nem csak nekem akarják megmondani minek valljam magam, több százezer magyar állampolgárról eldöntik, hogy ők nem magyarok.
2016. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
64%

# 11/11 Időpont ma 14:12


Legutóbb még az volt a mantra, hogy a szemét libsik teszik ki a francia zászlót. Komolyan, koherencia...


Kérdező:

Annyira érdekes, hogy ezt a jelenséget valamiért mindig csak ti látjátok, pláne úgy, hogy tömegével csinálják, meg mindenki ezt csinálja :-D


Kicsit olyan mint amikor a kurutty panaszkodik a holokausztra, mikor a holokausztcikket nagyrésze meg az, hogy éppen panaszkodnak a holokausztra :-D

2016. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
89%
Igen ti pedig igyekeztek minden nemzeti érzelmű embert eltántorítani és megmondani hogy ne érezze annak magát. Hogy nagyon ciki ha valaki büszke rá hogy milyen nemzetiségű hogy jobb inkább más valakikkel összebújni. Ha kevered a kultúrákat a muszlim legyen keresztény a keresztény legyen ateista vagy hindu. Viszont ha te úgy gondolod hogy jó dolog ha magyar vagy akkor az ciki és ásd el magad nem számít a véleményed nem vagy kozmopolita tehát egyéniség ami nem kell a párttnak valahogy így.
2016. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
65% igazad van, nem tehetünk róla, hogy a saját "ideológiátokat" szembeköpitek, és valójában csak a gyűlölködésetek alapjául szolgál, és semmi pozitívum
2016. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
89%

Én még nem nagyon találkoztam ilyennel.

Olyat láttam már, hogy romániai kollégának azt mondta valaki, hogy te tudsz románul, mert te román vagy, erre a Romániából való gyerek kikérte magának, hogy ő nem román, csak romániai magyar és nem szereti, ha románnak hívják, mire a másik bocsánatot kért tőle, mert nem tudta, hogy ez ennyire bántó neki.


Ilyenek vannak, de ezeket nem tudom, hogy mire kell annyira felkapni, mintha valami világkatasztrófa történne vagy ilyesmi. Szerintem nem nagy ügy, megbeszélték és ennyi.

2016. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
16%
nem találkoztál ilyennel? akkor a baloldal 23 millió románozása mi volt? az is gondolom egy jobbos hazugság...
2016. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
88%
A francia zászlót tegyék ki a franciák. A végtelenül pofátlan dolog azt mondani hogy egy francia ember élete többet ér mint egy palesztin élete közben meg egyenlőségről papolni meg persze provokálni a szélsőségeket mindenféle karikatúrával. Nyílván egy tóra a lefolyóban annyira nem vicces mi?A kettősmérce a védjegyetek. jah hogy értsd :D ezek a smilek is a ti fegyvereeitek a tömeg győz sokan egybejöttök gondolom fizetett kommentelők vagytok aztán elbagaterizáljátok az amúgy nagyon egyértelmű dolgokat
2016. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
80%

# 14/15 Időpont ma 14:32


Nem ciki, hogy magyar vagy. Az a ciki, ha ez az egyetlen amit fel tudsz mutatni.


# 15/15 Időpont ma 14:32


Jelenleg is ti gyűlölködtök, meg hazudoztok folyamatosan. Pont leszarom feri mit mondott, azt nem én mondtam. Az, hogy egyenértékűvé teszed a két dolgot, csak téged minősít, és az én igazam bizonyítja.

2016. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

# 17/19 Időpont ma 14:35


Azért annál még belőled is többet néztem ki, hogy elindulj a feri = baloldal = mindenki aki rá szavaz vonalon...


Úgy néz ki tévedtem...

2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!