Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy hete egy gólyát kínoztak...

Egy hete egy gólyát kínoztak halálra, most egy vemhes őzt üldöztek crossmotorosok addig, amíg el nem pusztult. Pusztán szórakozásból. Csak én érzem úgy, hogy egyre több a primitív, beteg ember az országban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez igaz mivel a szórakozáshoz kell kreativitás ha az nincs akkor pénz mivel nincs egyikse ezért marad ez ami amúgy részben erőfitogtatás.
2016. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is volt bőven állatkínzás, csak nem kaptak figyelmet vagy nem derült ki (köszi, internet). persze itt elég sokan embereket is kínoznának bármiféle lelkiismeretfurdalás nélkül.
2016. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

"Ez igaz mivel a szórakozáshoz kell kreativitás ha az nincs akkor pénz mivel nincs egyikse ezért marad ez ami amúgy részben erőfitogtatás."


rossmotorozni egyáltalán nem egy olcsó hobbi, ezt az érvet nehezen hiszem el

2016. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy csak itthon van így, az egész világ beteg.
2016. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkoris erőfitogtatás meg szerintem nincs arra pénzük hogy átugorjanak londonba a vidámparkba vagy elmenjenek síelni vagy ilyenek. Mert ezekhez nem kell kreativitás csak drágák vagy hegyet mászni vagy ejtőernyőzni esetleg safarira. Ezért marad ez amivel bizonygattya a többi suttyónak hogy ki a fszagyerk. Amerikában a csövesek akik vizes fotelekben ülnek is ilyenek.
2016. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régóta ezt érzem.
2016. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szegénység növekedésével a primitív emberek száma is növekszik. A primitívség pedig az erkölcsi gátak leépüléséhez vezet.
2016. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak te.
2016. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindet kilonem egytol egyig. eloszor a gyomrukba egy lovest aztan a mellkasba vegul par ora mulva fejbe.

vagy hagynam oket kikotve megrohadni a sebeikben. Igen egy ozert siman, es a golyaert is.

2016. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Csak én érzem úgy, hogy egyre több a primitív, beteg ember az országban?"


Csak te! Mert igazából az egész világon így van

2016. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!