Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy leginkább a...

Miért van az hogy leginkább a liberálisabb blogok vannak "cenzúrázva"?

Figyelt kérdés
Ez nem Mond ellen az elveiknek? Leginkább a liberális illetve baloldali blogoknál látok olyant, hogy a hozzászólások csak ellenőrzés után kerülnek kiírásra, és nem kell trágárnak lenni, elég csak óvatosan kifejezni hogy nem ért az emer egyet, az valahogy nem kerül ki.

2016. máj. 20. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Leginkább? Mihez képest? A kurucinfón beküldesz egy nem szélsőjobbos hangvételű kommentet és úgy repül a ban, mint a sicc. Azért is találsz ott kizárólag radikális kommenteket, mert szorgosan kigyomlálják a velük egyet nem értőket egy szó nélkül (hogy ez ne tűnjön fel a többi kommentelőnek).
2016. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom megerősteni az észrevételed, de cáfolni se :)


Szerintem egyaránt vannak minden oldalon olyanok, akik nem szeretik az ellenvéleményt. Én pl. igyekszek értelmesen, normális hangnemben érvelni, ennek ellenére tilottak már le nemrég pl. még filmes blogról is :D

2016. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

"minden oldalon olyanok, akik nem szeretik az ellenvéleményt."


csak nem minden oldal hirdeti magáról, hogy ők a független tolerancia császárai

2016. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Ott legalább lehet kommentelni, rengeteg jobboldalinál egyáltalán nem. Régebben nem így volt csak változtak a dolgok és ezért oda kell figyelni.

Amúgy emiatt jöttek be ezek az új szabályok.

[link]

2016. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Nemcsak a blogok. Origón pl. nagyon durva cenzúra van. Ha olyat írsz, amivel a cenzorok nem értenek egyet, akkor rögtön ki is tiltanak. A liberálisok gyűlölik legjobban az ellenvéleményt, legfőképpen azért, mert nincsenek érveik.
2016. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, te miről beszélsz? Az origon a bevándorlós hírek alatt minden második komment sortűzről meg aknazárról álmodozik.
2016. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

# 5/5 Időpont ma 17:15


A "dögöljön meg minden zsidó"-ra nehéz ellenérvet megfogalmazni. Aki ezen a szinten van, annak fölösleges. :-) Mást meg akkor sem törölnek általában ha a feje tetejére áll a narancskomcsi tagozat.

2016. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
#6 Mert azokat még nem törölték ki. Néha napokig fel se néznek a moderátorok, ezen a téren is olyan igényes az origo, mint az újságírás vagy a webprogramozás terén.
2016. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
#7 Engem egyszer még azért is kitiltottak, mert azt mertem írni, hogy a vegetáriánus étrend hülyeség :) Azzal a nickkel az volt az egyetlen hozzászólásom.
2016. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 9/9 Időpont ma 18:18


Honnan? Origo/444/Index szinten biztos nem, eleve egy ilyen komment kattintást generál, az meg bevétel...

2016. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!