Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért kritizálja...

Fideszesek! Miért kritizálja annyit az RTL a kormányt szerintetek?

Figyelt kérdés
Savanyú a szőlő? :)
2016. máj. 20. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én kezdenék aggódni, ha dicsérné. :)
2016. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Egyszerűen megmutatták, hogy ez van, ha őket negatívan állítod be vagy a pénzüket akarod.
2016. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az rtl szerencsére nem magyar kezekben van, szóval miért ne kritizálhatná, nemigen van mitől tartania és az az igazság ami az, ennyi
2016. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem magyar....meg mert kitiltották őket a Parlamentből...meg majdnem mindenhonnan...
2016. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja,n vagyok Fideszes.
2016. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézettség miatt, ezt ők maguk is mondták am.
2016. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert kit kritizáljon? De most komolyan? A csontig lerágott Gyurcsányt? Vagy épp az új slágert, Sorost? A kormány tevékenységének van bármilyen hatása, senki másénak nem nagyon, tehát nincs is értelme mással foglalkozni. A kormány hátsóját meg már elég sokat nyalják az adóforintokból fizetett médiumok, szerintem nem gond, ha van olyan médium is, ráadásul Magyarország legnézettebb csatornája, ami kritikusan áll a kormányhoz. (A "kritizál" szó kicsit erős, ugyanis a kritikához véleményt kell nyilvánítani, azt pedig az RTL nem teszi, mindössze a kormánynak nem túl előnyös híreket tárgyalja nem túl előnyös megközelítésben.)
2016. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!