Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak stratégiai célja...

A kormánynak stratégiai célja a fehér utcakép megőrzése?

Figyelt kérdés

[link]


A 444-el ellentétben, szerintem ez pozitív dolog.


20 év múlva, hatalmas értéke lesz a fehér utcaképnek Európában.

Ugyanis, ami ritka, amiből kevés van, az értékes.Például, gyémánt, vagy egy Bugatti Veyron Legend Ettore.


Én is jártam már Nyugat-Európában (London), az ételeken kívül, az utcakép sem volt szép.Az angolszász építészetért rajongok, nem ezzel volt a baj.Nem éreztem, hogy Európában járok, olyan volt, mint egy másik kontinens.


Ez a "sokszínűség" az Egyesült Államokba való, nem Európába.


Európához hozzátartozik a fehér utcakép.



2016. máj. 21. 10:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
7%

Egy darab normális kommentárt nem sikerült eddig összehoznod csak hasonlatokat hozzáfűzni a nagy semmi érveidhez.


Magyarázd el miért jó, ha ráköltünk valamire egy nagy halom pénzt, de közben nincs eredménye? Miért nincs igaza a KDNP-nek?


Nem azért mondom ezt, mert KDNP-s vagyok, hanem, mert igazuk van ebben a kérdésben.

Te meg elkeztél saját portázni, meg semmitmondó hasonlatokat mondani arról, hogy SZERINTED a fidesz ezerszer rosszabb, mint bármi mert CSAK.

2016. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

# 12/12 Időpont ma 12:37


Nem kérlek, én arról a kettős mércédről pofáztam, hogy a baloldal hazudik mindenben, a jobbod meg szent és isteni.


A tieid használhatnak gyerekeket kampánycélra, a tied ellenezhetnek valamit csak azért mert baloldali kezdeményezés, a másik oldal meg dögöljön meg ugyanezért? Nem érzed ezt enyhén gáznak?


Te nem mondasz semmit csak, hogy "A PM javaslata csak pénzszórás lenne és pont". Mondod ezt maximum az alapján, hogy haragpeti azt mondta róla. Hát, nem valami hiteles.

2016. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

"Magyarázd el miért jó, ha ráköltünk valamire egy nagy halom pénzt, de közben nincs eredménye?"


Majd amikor kisvasútról és stadionokról beszélünk egy másik témában, ezt fogom idézni neked :D


Az eredeti kérdéshez pedig:

Spekulációk szerint cirka 1000 év múlva már nem lesz fekete, fehér, sárga ember, csak barna bőrszínűek és annak a különböző árnyalatai. Ha már mindenképpen szegregációt akarunk, akkor az kulturális szempontból történjen, ne pedig bőrszín alapján. (mondom ezt azért, mert ált. az előbbiből fakadnak népcsoportok közötti konfliktusok)

2016. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

sörpocak az a nagy különbség, hogy azoknak ott az eredménye!

ott a stadion, ott a kisvasút!

ezzel szemben a PM-es dolog úgy néz ki, hogy elverünk egy csomó pénzt, és még mindig van gyermekszegénység, mert majd annyival többet fognak elinni eldohányozni gyermeknevelésre alkalmatlan szülők, amit helyettük az állam fizet ki...


"Nem kérlek, én arról a kettős mércédről pofáztam, hogy a baloldal hazudik mindenben, a jobbod meg szent és isteni. "


Mondtam már, hogy nem tehetek róla, hogy te csak jó-rossz fekete-fehérben és oldalakban tudsz gondolkodni, és még el sem jutott az agyadig, hogy itt most konkrét esetet vizsgálunk, amit meg az elején mondtam az pont ez az általánosítós jelenségetek, hogy képtelenek vagytok valamire koncentrálnia nélkül, hogy ne fúrná az oldalatokat a legitim nemlétező europer polkorrekt válaszkényszer, hogy egyetértek de a k***vaannyát a fideznek egyébként, mert csak, mert különben nem voltam polkorrekt ha nem szidtam a jobboldal jóédes anyukáját.

2016. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 13:05


"sörpocak az a nagy különbség, hogy azoknak ott az eredménye!

ott a stadion, ott a kisvasút!"

Ez nem eredmény, hanem következmény.


"Mondtam már, hogy nem tehetek róla, hogy te csak jó-rossz fekete-fehérben és oldalakban tudsz gondolkodni"

Mondtad már, és akkor is hazudtál, meg most is hazudsz. _MINDEN_ egyes kérdés alatt baloldalazol, meg elmútnyócévezel, meg a fidesz seggét fényezed.

Várom, hogy végre egyszer az életben valamelyik tettüket ellenezd. Azután esetleg papolhatsz arról, hogy én látom fekete-fehérben. :-)

2016. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Én meg várom azt a kérdést, amikor valakit ki kell zökkenteni a fidesszel támasztott téves elképzeléseivel kapcsolatban. De amúgy ezt hogy kéne elképzelni?

Mert vannak a messisáváró emberek, akiknek nem tökéletes az életük és a hibás a "qrmány" típusú kérdésekből van leginkább dömping. Aztán vannak még a "én gyűlölöm a fideszt, de azért a cigányok és zsidók is tehetnek róla" arcok esetleg.


Maximum vannak a másképp gondolkozók, akiket szintén gyűlöltök. Valaki nem hisz abban, hogy nem közgazdász végzettségű tanárok akarják megmondani, hogy kellene az oktatás közgazdasági természetű problémáit megoldani... fogadjátok el! Ez megint egy más jellegű vélemény, és attól, hogy tényként kezelitek a sajátotokat még nem lesz feljebbvaló.


És ehhez még egyáltalán nem is kellett fideszesnek lenni, fidesz segget nyalni, sőt egyetlen egyszer nem hivatkoztam úgy, hogy a fidesz bármit is tökéletesen csinál, mert a kutya nem kérdezte, és innentől a feltételezésed is csak egy indulattól vezérelt megmondás.

Kétféle érv szokott előfordulni. Amikor az MSZP 8 évéhez kell hasonlítani a jelenlegi fideszest, és amikor a régiós gazdasági-szociális rendszerhez.

Ezek pedig tényekre alapozható vélemények. A tiétek érzelmekre alapozott ennyi a különbség.


Most stadionok épülnek, hűha! Lengyelországban is épülnek stadionok. Az MSZP idején pedig Horváth Ágnes egészségügy koncepciója legalább annyiba került, mint ez a stadonörület, azzal a a különbséggel, hogy rossszabb EÜ-t hagyott maga után, mint amivel elkezdte, stadionok viszont még 20-30-40 év múlva is lesznek.

2016. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

# 17/17 Időpont ma 13:31


"Én meg várom azt a kérdést, amikor valakit ki kell zökkenteni a fidesszel támasztott téves elképzeléseivel kapcsolatban. De amúgy ezt hogy kéne elképzelni?"

Mint például a te tévképzeteidet?


"Mert vannak a messisáváró emberek, akiknek nem tökéletes az életük és a hibás a "qrmány" típusú kérdésekből van leginkább dömping. Aztán vannak még a "én gyűlölöm a fideszt, de azért a cigányok és zsidók is tehetnek róla" arcok esetleg."

Te meg "gyűlölöm a baloldal" arc vagy. Semmivel sem mutatsz többet.


"Maximum vannak a másképp gondolkozók, akiket szintén gyűlöltök. Valaki nem hisz abban, hogy nem közgazdász végzettségű tanárok akarják megmondani, hogy kellene az oktatás közgazdasági természetű problémáit megoldani... fogadjátok el! Ez megint egy más jellegű vélemény, és attól, hogy tényként kezelitek a sajátotokat még nem lesz feljebbvaló."

Jelen pillanatban is egyedül te gyűlölködsz. De egyébként a nagycsaládosok országos szarszervezete (vagy mi...), akikkel "egyeztetett" a kormány, azok közgazdászok? Szóval már itt megbukik az érvelésed. Mellesleg ahhoz nem kell tudni tojást tojni, hogy az ember belássa: a zöld tojásrántotta szar.


"És ehhez még egyáltalán nem is kellett fideszesnek lenni, fidesz segget nyalni, sőt egyetlen egyszer nem hivatkoztam úgy, hogy a fidesz bármit is tökéletesen csinál, mert a kutya nem kérdezte, és innentől a feltételezésed is csak egy indulattól vezérelt megmondás."

Csak minden egyes mondatodból süt az "Éljen a haza! Éljen a Párt!". Sosem érveltél a fidesz mellett, csak és kirázólag a baloldal ellen. Ahogy teszed azt most is.


"Kétféle érv szokott előfordulni. Amikor az MSZP 8 évéhez kell hasonlítani a jelenlegi fideszest, és amikor a régiós gazdasági-szociális rendszerhez."

És mindkettőhöz képest szar. Az a tény. Egyéb kérdés? Az egyetemeknek is biztos nem hiányzik az a pártízmilliárd amit kivontak a felsőoktatásból. Vagy ez lenne a siker? :-)


"Ezek pedig tényekre alapozható vélemények. A tiétek érzelmekre alapozott ennyi a különbség."

Egyedül te érzelmeskedsz. Orbángyűlölőzöl, amikor szóba sem kerül, baloldalazol, amikor szóba sem kerül... ugyanazt a komcsi propagandát tolod mint az MSZMP meg az MSZMP2.0-d.


"Most stadionok épülnek, hűha! Lengyelországban is épülnek stadionok. Az MSZP idején pedig Horváth Ágnes egészségügy koncepciója legalább annyiba került, mint ez a stadonörület, azzal a a különbséggel, hogy rossszabb EÜ-t hagyott maga után, mint amivel elkezdte, stadionok viszont még 20-30-40 év múlva is lesznek."

És 20-30-40 év múlva is kidobott pénz lesz a sógornak. Juhú. Örüljé neki, mint majom a farkának :-D


Egyébként meg: Ilyen adóemelést és adóbehozatalt ferinek nem néztetek volna el, ne ámíts. A nagy gazdasági illiberalizmusod abból áll, hogy az olcsó hitelt kiváltottuk drágábbal (mert az olcsót nem lehet olyan könnyen átjátszani a haveroknak), van pár kamu építkezés negatív várható hozammal (GDP hamisítás 101...), meg emeltünk és bevezettünk pár új adónemet. És te ennek tapsolsz.


Csak ismernéd be, hogy egy neokomcsi vagy. Legalább magadnak.

2016. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%

Így van fehér utca kell. Ha annyira degenerált a nyugat, hogy saját magát kinyírja akkor ez Magyarországnak nem lesz kötelező.

Magyarország lesz Európának a legradikálisabb fehér része és erre büszkének kell lennie és nem nyavalyogni egyeseknek. Jó mondjuk érthető, hogy egyeseknek a magyarok kiirtása a cél, mert magyargyűlölő a legtöbb baliberális és libsi de undorító ez a magyargyülöletük. De igazából levanak tojva itt radikalizmus lesz a javából ősmagyar uralommal és tojni fogunk a nyugat önpusztitó liberalizmusára

2016. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

""Kétféle érv szokott előfordulni. Amikor az MSZP 8 évéhez kell hasonlítani a jelenlegi fideszest, és amikor a régiós gazdasági-szociális rendszerhez."

És mindkettőhöz képest szar. Az a tény. Egyéb kérdés? "


meggyőződéses idiótákkal nem lehet mit kezdeni...

2016. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

ma 11:51


Méghogy "nincs" éhezés? :D

Ha nem (csak) gyermekéhezésről van szó, itt egy forrás, amit erősen ajánlom, hogy elolvasd a 2 szép szemeddel és csak utána dönts, hogy van-e éhezés, vagy NINCS!


[link]

2016. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!