Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak stratégiai célja...

A kormánynak stratégiai célja a fehér utcakép megőrzése?

Figyelt kérdés

[link]


A 444-el ellentétben, szerintem ez pozitív dolog.


20 év múlva, hatalmas értéke lesz a fehér utcaképnek Európában.

Ugyanis, ami ritka, amiből kevés van, az értékes.Például, gyémánt, vagy egy Bugatti Veyron Legend Ettore.


Én is jártam már Nyugat-Európában (London), az ételeken kívül, az utcakép sem volt szép.Az angolszász építészetért rajongok, nem ezzel volt a baj.Nem éreztem, hogy Európában járok, olyan volt, mint egy másik kontinens.


Ez a "sokszínűség" az Egyesült Államokba való, nem Európába.


Európához hozzátartozik a fehér utcakép.



2016. máj. 21. 10:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

szerintem nem értetted meg...


az aljas balos (bocsánat függetleneurópaiellenzékipirézvédő) stílusra készítettem mint paródia

2016. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

# 19/21 Időpont ma 15:03


Én is ezt mondom. Meggyőződésed, hogy az elmúlthatév minden szép és csudijó, és virágzik és juhé...


# 21/21 Időpont ma 15:09


Érdekes módon - ahogy be is bizonyítottam - mégis a védenceid csinálják ezt :-D

2016. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Én is ezt mondom. Meggyőződésed, hogy az elmúlthatév minden szép és csudijó, és virágzik és juhé...

"


igen te ezt mondod, mert a véleményed érzelmek alapján alkotod


az elmúlt hat év az MSZP 8 événél TÉNYEK alapján sokkal jobb

ne állítottam mást

ne ferdítsd másra

2016. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ez nem a bőrszínről szól. Az európaiak már nem nagyon vásárolnak, megvan mindenük, míg a fejletlen országokból idevándorlóknak vásárolniuk kell, mert egy szatyorral jönnek. Az, hogy nem túl intelligensek meg hab a tortán, ugyanis hajlandóak kidolgozni a belüket tárgyakért és túlórázni a gyártósoron apróért.


Mondjuk ez elmondható sok fehérről is, de lényegesen kevesebbről.

2016. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

# 24:


"Az európaiak már nem nagyon vásárolnak, megvan mindenük"


De akkor mi van a másik elmélettel, a tervezett elavulással, hogy örökké fogyassz.

2016. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

# 23/25 Időpont ma 15:13


De tévedsz. Semmilyen tény nem szól a kormányod mellett. Vagy a rekordalacsony oktatási és egészségügyi keretre gondolsz, mint siker? A rekordmagas adókra és járulékokra?


És amikor szembesítenek mindezzel, akkor azt mindenféle balos propagandának titulálod.


Ezért vagy te meggyőződéses, én meg meggyőzhető.

2016. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A kedvenceid verték szét az országot, a régióban sehol máshol nincs általánosan nagyobb jólét, a hiányzó évek ott vannak, ami a szlovákok és a románok "felzárkózásához" kellett, illetve ahhoz, hogy a lengyel GDP/fő magasabb legyen, mint a magyar. Nem tudom mire akarsz kilyukadni...


Ez nem balos propaganda. Amit állítasz demagóg. Egy olyan hazugság, ami az érvek féligazságtartalmára épít.


Persze ez nem a te hibád, hiszen vallásos vagy.

És akkor még a jobberek kelnek fekszenek gyűlölettel :)...

2016. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

# 27/27 Időpont ma 15:11


Kettőnk közül te hiszel. Én meg tudok. Ez a kínos. :-) A "régióban sehol nincs nagyobb jólét" meg az ilyen szövegeid a demagógok, nem az, hogy felhívom a figyelmed, hogy ne állíts tényként olyat, aminek pont az ellentkezője igaz.

2016. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!