Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sorosutálók igazából nem is...

A Sorosutálók igazából nem is Soros ellen vannak, hanem az emberi jogok ellen?

Figyelt kérdés

Szerintem, nem is Sorossal van a bajuk,csak valakire jó ujjal mutogatni.


Tegyük hozzá, Soros nagyszerű ember, humanista, emberséges, emberjogi szemlélete van.A pénzét is erre költi,hogy jobbá tegye a világot, nem pedig újabb és újabb luxusnyaralókat vagy luxusautókat vesz.


Aki támadják, tulajdonképpen az emberi jogokat támadják



2016. máj. 22. 17:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont ma 18:10


Jah, mert biztos semmi köze a kormánynak például a munkahelyteremtéshez, a munkajogokhoz, a pótlékok megnyirbálásához, az adóemelésekhez... igen, mindenki lusta dolgozni.


47 000-ből meg lehet élni, ugye? :-D

2016. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
7%

"Az egyetlen gyűlölködő te vagy itt pajti. :-D Az, hogy nem veszed észre, hogy minden sorosgyuri meg a háttérhatalom, ami nem fidesz, az egy kicsit kínos. :-)"


ilyet nem mondtam, hogy háttérthatalom vagy ilyesmi kezeltesd magad kérlek!

soros még csak titkot sem csinál belőle, hogy pénzzel politikai tevékenységet támogat

és ehhez az egészhez én semmit nem fűztem hozzá, hogy ezek után kissé túlzás őt a legfőbb finatróp félistennek kikiáltani, akit csak a fidesz képzelt szkizofrén hajalam kiáltott ki bűnbaknak bármiért is


"No, meg akinek a legfőbb érve valaki ellen az, hogy a nagyapja ávós volt, az szerintem mélyen hallgasson, hogy ki személyeskedik.

Te csak ennyit érdemelsz, és nem többet.

"


én ilyet mikor mondtam... vagy ezt csak úgy mondtad összefüggéstelenül ahogy szoktad?

2016. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
7%

NEm gyógyszerkutatási központot, meg rákkezelő intézetet szponzortált, hanem a baloldal demagóg marhaságainak propagálását!


Háta azért kapjunk már magunkhoz!


Egyetérteni semmiben nem kötelező velem, ezek viszont tények, és mint mondtam ezt soros a legkisebb mértékben sem titkolja.

2016. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
67%

# 12/12 Időpont ma 18:15


"ilyet nem mondtam, hogy háttérthatalom vagy ilyesmi kezeltesd magad kérlek!"

Kormánykritika ellen? :-) Mellesleg az isteneid harsogják ezt naponta. Azoknak mindenkit sorosgyuri fizet, akik nem a seggüket nyalják.


"én ilyet mikor mondtam... vagy ezt csak úgy mondtad összefüggéstelenül ahogy szoktad?"

Valamelyik tanártüntetéses kérdésnél. Ha nem emlékszel, akkor ideje neked kezeltetni magad. :-)

2016. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
11: csak halkan jegyzen meg mar nem 47 ezer a közmunkásbér. Próbáltál vicces lenni, miközbe szart nem értesz semmihez. Nem jött be.
2016. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 18:20


Te meg próbáltál okos lenni, csak ahhoz tudni kéne szöveget értelmezni. Zsiga Marci 47 000-ről pofázott. Őrá utalni nem lehet a mindenkori közmunkabérrel. Ha tetszik a fejednek, ha nem. :-)

2016. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
16: de most az nem mindegy hogy miről pofázott? Te kezdted a 47-ezresést, miközbe nem is kapcsolódik ide.
2016. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
7%

"Kormánykritika ellen? :-) Mellesleg az isteneid harsogják ezt naponta. Azoknak mindenkit sorosgyuri fizet, akik nem a seggüket nyalják. "


I. Látom hamar rákaptál a legkedveltebb istenezős messisásozós demagógválogatásra, amit már ki is parodizáltam ENNÉL a kérdésnél :DD.

II. NEm nyal senki kormánysegget.

III. Az, hogy valamihez nem értesz és rámondod, hogy szar, nem kritikát gyakoroltál hanem demagóg voltál.

Olyan, mint cigánygyereknek mondani, hogy rohadjon meg mert szegény, miért nem gazdag?! Aki meg csak azt meri mondani, hogy azért ez nem minden részletében így megy, akkor aztán elkezdsz vadul nyomni témától független szövegeket, hátha sikerül idekeverni a tanárkérdést, és akkor már meg is van nyerve a sosorgyuri ügy is :D



Valamelyik tanártüntetéses kérdésnél. Ha nem emlékszel, akkor ideje neked kezeltetni magad. :-)"


neked amúgy meg sem fordult a fejedben, hogy több 36%-os is lehet? gondolom eddig már nem terjedt a tudomány

2016. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

# 18/18 Időpont ma 18:26


A 10-es kommentedben azt állítottad, hogy a kormány nem tehet semmiről, és mindenki lusta dög, csak azért nincs pénze enni. (Nem ezekkel a szavakkal, de ezt mondtad).


Erre reagáltam, hogy de, a kormánynak jelentős szerepe van a munkahelyekben és a fizetésekben is.


Majd visszakérdeztem, hogy vagy te is úgy gondolod-e, hogy 47 000-ből meg lehet élni. Mert ha úgy gondolod, akkor bár helyes az a meglátás, hogy mindenki lusta hiszen havi 47 000 forintot nem lehetetlen keresni az országban, ám ebből az összegből nem lehet megélni.

Akkor se ha konyhakerted van.

2016. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

"Majd visszakérdeztem, hogy vagy te is úgy gondolod-e, hogy 47 000-ből meg lehet élni."


az nem kérdés volt, hanem kinyilatkoztatás, méghozzá cinikus. költői kérdés


mit mondhatott volna? hogy nem, nem lehet megélni 47 ezer forintból?


akkor te mondtad volna, hogy dehát a fideszes isteneid szerint igen... akik szerint soros gyuri


szalmabáb szalmabáb szalmabáb...

2016. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!