Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sorosutálók igazából nem is...

A Sorosutálók igazából nem is Soros ellen vannak, hanem az emberi jogok ellen?

Figyelt kérdés

Szerintem, nem is Sorossal van a bajuk,csak valakire jó ujjal mutogatni.


Tegyük hozzá, Soros nagyszerű ember, humanista, emberséges, emberjogi szemlélete van.A pénzét is erre költi,hogy jobbá tegye a világot, nem pedig újabb és újabb luxusnyaralókat vagy luxusautókat vesz.


Aki támadják, tulajdonképpen az emberi jogokat támadják



2016. máj. 22. 17:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

# 19/20 Időpont ma 18:26


Mégis te tekinted őket tévedhetetlennek, nem én. :-) Lézerjanó bocsánatkérése az érintett alapítványoktól megtörtént már?


"II. NEm nyal senki kormánysegget. "

Ezt remélem rezzenéstelen arccal tudtad kimondani.


"III. Az, hogy valamihez nem értesz és rámondod, hogy szar, nem kritikát gyakoroltál hanem demagóg voltál. "

Ha valamivel nem értesz egyet, és annyit mondasz rá, hogy "balos propaganda", akkor vagy demagóg. A zöld tojásrántottát csak a vaknak kell megkóstolnia, hogy tudja milyen...

2016. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
92%
20: nem, nem lehet megélni. 48-ból sem, 50-ből sem, 60-ból éppenhogy, 70-ből szűkösen, aztán egyre jobban. És akkor most mi van?
2016. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

# 23/23 Időpont ma 18:34


És akkor az van, hogy a 10-es kommented fals. Persze, vannak akik a sült galambot várják, de így kinyilatkoztatni, hogy a kormánynak semmi köze a nép megélhetéséhez, az egy elég durva logikai bakugrás.

2016. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

"Ha valamivel nem értesz egyet, és annyit mondasz rá, hogy "balos propaganda", akkor vagy demagóg. A zöld tojásrántottát csak a vaknak kell megkóstolnia, hogy tudja milyen..."


mert ezek jellemzően balos propagandák és kséz...


szerinted miért nem tudod egyszerű és világos érvekkel megnyerni a soros-fél általa balos propagandának nevezett dolgot?

miért kell idekeverni 47 ezer forintot lázárt fideszt?


miért az az egyetlen érved, hogy "ha másban hazudtak ebben is hazudnak"?


miért nem vagy képes arra írni semmit, hogy én ennél a kérdésnél sem határolódtam el semerre, csupán annyit állítottam, hogyha politikailag soros nem semleges, akkor nem kelljen már szeretni...


mert a kérdés azokhoz szólt, akik "soros ellen" vannak, vagyis nem szeretik őt, miközben a kérdező szerint a világ egyik legjobb embere

2016. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

# 24/24 Időpont ma 18:37


"szerinted miért nem tudod egyszerű és világos érvekkel megnyerni a soros-fél általa balos propagandának nevezett dolgot?"

Ezért:

"mert ezek jellemzően balos propagandák és kséz..."


Aki így áll hozzá, annak a szintjére nem vagyok hajlandó leereszkedni.


"miért kell idekeverni 47 ezer forintot lázárt fideszt?"

A 47 ezer forint a 10-es kommentelőnek ment, vele beszélgetünk is róla.

Tudod, párhuzamos csatornák és kontextusok is előjönnek egy emberi beszélgetésben, ez már csak így szokás.


"miért nem vagy képes arra írni semmit, hogy én ennél a kérdésnél sem határolódtam el semerre, csupán annyit állítottam, hogyha politikailag soros nem semleges, akkor nem kelljen már szeretni...


mert a kérdés azokhoz szólt, akik "soros ellen" vannak, vagyis nem szeretik őt, miközben a kérdező szerint a világ egyik legjobb embere"

Nem kell szeretni. Ettől még a "minden magyarországi rossz okozója sorosgyuri" mantra unalmas. És tökmindegy milyen ember.

2016. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Nem fals, mert mondtam, hogy még a közmunkások se 47 ezret keresnek.
2016. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

35-ös, remélem, hamar megunod ezt a folyamatos trollkodást, provokálást, mert már tényleg kezd unalmassá válni, mert te vagy itt az az aljas szemétláda, aki totál baromságokat állít a baloldalról és ész nélkül isteníted a Fideszt és a DIKTÁTORT!!!

Valld be őszintén, hogy lefizetnek téged, hogy mindenkit, aki a kormány ellen van, le terroristapártizd, ballibsizd!

Komolyan, mostmár tényleg húzd meg magad, p***csfej!!!

2016. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
7%

Fiam! Az ég kék! Sajnálom ha nem hiszed el. A baloldal kritikáinak válságtartalma arra épít, amit gazdagabb országok meg tudnak tenni, és probléma fel sem merül. Ezzel most mit lehet kezdeni? Az ő kormányzásuk idején sem volt ám jobb a helyzet, sőt rosszabb volt.


Tehát ha nem költök valamire, mert eredménytelen lenne, akkor nem úgy kell előadni, hogy azért nem, mert szemétláda vagyok. Az a valami lobbicél. Mindenkinek más a fontos.


Ezt kritizálta a fidesz kormányban is az ellenzék amikor ők alakítottak kormányt, és nagyon jól fel szoktad hozni, aztán valahogy új lapot nyitsz és most nem vagy hajlandó balos propagandáról beszélni.


A különbség, hogy az MSZP egy bukott kormány, míg a fidesz eredményessége még nyílt kérdés, és Orbán egyenlőre nem kényszerül olyan megnyilvánulásokra, hogy a túllőtt szociális rendszer finanszírozására beszedett adók csökkentése helyett annyit mondjon a cégeknek hogy "el lehet innen menni".


Ennyi ezt nem akartam újra és újra és újra elmondani... elintéztem és ezentúl is el fogom neked intézni, hogy amíg feltételezésekre és féligazságokra építi a kampányát a baloldal az addig csak demagóg propaganda.


"Ettől még a "minden magyarországi rossz okozója sorosgyuri" mantra unalmas. "


Nem is a szórakoztatósága miatt mondják ezt, hanem ez az igazság, amit örülök, hogy már se sem tagadsz :).

Ennyi.


Ha meg okafogyott démonizálást találnál kormány részről, ami nem a politikai tevékenységű alapítványok támogatása, azt ne szégyenld magadban tartani, mert onnantól lesz vitaértékű és nem csak balos propaganda.

2016. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Az is érdekes, hogy a KLIK kezdeti problémáira azonnal kiakartátok vágni, a koncepció meg nem is érdekelt titeket. A manyup meg döglődött egy évtizede, de it még mindig valami messiást láttatok benne ami majd megment az apokalipszistől... Nem egyéni vélemény alapján. Hanem a saját, Horn kormány által készített koncepcióterv alapján.


És erre mit mondtál egy másik vitában? Hogy a wiki hazudik. Kész.

2016. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

# 26/28 Időpont ma 18:51


Ha jól tudom, most 53-at kapnak. De nézhetjük a rendes minimálbért is, még abból se lehet megélni. Azt azért ne nevezzük már életnek, amikor kb. dolgozik, eszik, meg utazik a kettő között...

És a "tanuld volna tovább" mantrával meg ne gyere, mert az meg iszonyatosan nagy demagógia. Nem mindenkinek van rá lehetősége. És ne a nyolcáltalánosos fiatalokat nézd, nem az ő munkanélküliségük ennek a problémának a fő forrása.

2016. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!