Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak, akik tényleg azt...

Vannak, akik tényleg azt hiszik, hogy az az 1000 ember a vége a kvótának?

Figyelt kérdés
Nyilván jelenleg ennyi, de folyamatosan özönlenek a "menekültek" Európába, ami később egy újabb és újabb kvótát fog eredményezni, mind ezt ahelyett, hogy megvédenénk Európát, hogy be se tudjanak jönni.

2016. máj. 26. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

"Nekünk pedig hagyd meg az európaihoz méltó viselkedést, ha már neked nem megy."


Hmm, hogy is maradt fenn Európa évszázadokig? Jaa, hogy akkor még volt tökük, és ilyen helyzetben fegyvert fogtak és megvédték BÁRMI ÁRON Európát és az életterüket? Amit én írtam, pont ilyen. :)

2016. máj. 26. 21:07
 12/68 anonim ***** válasza:
58%
nincs olyan, hogy menekült! Mingráns van!
2016. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
21%
Az osztrákoknak is le kellett volna lőniük a magyar menekülteket ezek szerint nem? Ja, nem, hisz, magyar, fehér ember az csak is jó szándékú lehet. Csak a más vallású, más bőrszínű lehet a rossz. Értem, ez a jobbos logika. Ehhez csak gratulálni tudok. Az meg hogy rettegtek mondjuk 1 millió menekülttől, az téboly. 500 milliós az EU. Ha jön is esetleg 1 millió, az min változtat? Mert ha szerintetek összeomlik, akkor bizony meg is érdemli.
2016. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 Papi Gonzales ***** válasza:
34%
igen...rakjunk minden határra falat és elektromos kerítést, aknazárat és gépppuskafészket...csak téged rakjunk a fal másik oldalára úgyszintén....hmm a helyzet az hogy bármikor lehetsz a fal túloldalán.....de ez tudom hogy túl bonyolult..
2016. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Istenem, megint ez a fogyatékos "érvelés", hogy a zosztrákoknak is le kellett volna lőnie a magyar menekülteket...azok az emberek megérkeztek oda, eltöltöttek olykor több hónapot is a táborban, míg megkapták a státuszt! Nem verték szét egymást, a tábort, nem dobálták át a gyerekeiket a határon, nem zaklattak szexuálisan nőket stb. nyilván hiába magyarázom, mert úgyse fogod fel.
2016. máj. 26. 21:48
 16/68 anonim ***** válasza:
23%
Valóban nem randalíroztak! Ahogyan a mostaniak 95%-a szintén nem!! Csak erről a szélsőjobbosok hallgatnak, mert akkor nem lehetne hergelni a népet az 5%-nyi, valóban renitens és nem Európába való egyénnel!
2016. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
Biztos vannak.
2016. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
68%

"Az osztrákoknak is le kellett volna lőniük a magyar menekülteket ezek szerint nem? Ja, nem, hisz, magyar, fehér ember az csak is jó szándékú lehet. Csak a más vallású, más bőrszínű lehet a rossz. Értem, ez a jobbos logika. Ehhez csak gratulálni tudok. Az meg hogy rettegtek mondjuk 1 millió menekülttől, az téboly. 500 milliós az EU. Ha jön is esetleg 1 millió, az min változtat? Mert ha szerintetek összeomlik, akkor bizony meg is érdemli."


Mert gondolom nem követelőztek (ennyire biztos), meg pereltek mint pl. a dán államot. :D


És honnét tudod, hogy mondjuk 1 millió? :D Megjósoltad?

Ki tudja mennyien lehetnek konkrétan.

2016. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
91%

"Én szívem szerint átszervezném a menekültszállókat gulágokká."


Én meg el igazmondó dj gyugcsány feri villáját menekültszállóvá.

2016. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Nyilván véletlenül radikalizálódik Európa, azért nyert majdnem az FPÖ államfőválasztást Ausztriában, azért lett majdnem mindenhol második erő - sőt egy helyen második erő -, az AFD Németországban, azért számolnak a Le Pennel már esélyes kihívóként, mert a csúnya szélsőjobboldal gyakorlatilag minden európait behülyített azzal az 5%-kal. Neem, nyilván nem arról van szó, hogy mondjuk a németek tapasztalják ezeket a "békés menekülteket"...
2016. máj. 26. 22:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!