Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak, akik tényleg azt...

Vannak, akik tényleg azt hiszik, hogy az az 1000 ember a vége a kvótának?

Figyelt kérdés
Nyilván jelenleg ennyi, de folyamatosan özönlenek a "menekültek" Európába, ami később egy újabb és újabb kvótát fog eredményezni, mind ezt ahelyett, hogy megvédenénk Európát, hogy be se tudjanak jönni.

2016. máj. 26. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Kegyetlen, hogy van itt egy olyan admin, aki kénye-kedve szerint törli azokat a kommenteket, ami nem az ő világnézetével összeegyeztethető..
2016. máj. 27. 11:57
 42/68 anonim ***** válasza:
88%

#44 az az mostmár #42.

Sok trilliószor leírtam.Ezeknek a széljobb pártoknak az erősödése csak a magukat liberálisnak nevezők miatt van.


"Nem a menekültek miatt lesz itt háború, hanem a Britain First, Fpö, Jobbik,afd csoportosulàsok miatt, akik hergelik a nèpet"


Amit te hergelésnek hívsz, az nem más mint kampány.Ahogy ezt is sokszor leírtam; ha a nép elégedetlen, ha a nép nem szeretne a szükségesnek állított multikulturalizmus szárnyai alatt arabokkal és négerekkel élni egy európai országban, akkor lakosság elkezd irányzatot váltani.Még hozzá a (szélső) jobboldal felé.


"Sosem értettem, h a magyar szélsőjobbosok miért örülnek annak, ha más országban szélsőjobbosok nyernek? Az osztrák szélsőjobb ugyanúgy nem szereti a magyarokat, ahogy a magyar szélsőjobb sem szereti a románokat."


[link]

Mondjuk ez valamennyire ésszerű.Mondjuk ha francia FN szavazó lennék akkor én is leszarnám a svédeket, vagy a finneket.

2016. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
51%

"Azért mert a "menekültek" elkezdtek bűnözni, erőszakoskodni.Pont ezért kerültek ők a középpontba, és egy ideig pont ott lesznek."


Ez még mindig hamis okozat.

Magad mondtad: "tavaly április-május környékén" az FPÖ még akadályozta volna a munkavállalást. A menekültválság viszont utána nyáron kezdődött. Tehát már a menekültválság előtt is ez volt az álláspontjuk. Akkor most miért változott volna.


"Ellenben a magyarokkal, akiket sok osztrák barátom dicsért már a bevándorlási helyzet kezelése miatt."


Ez megint csak miben cáfolja az én állításomat, miszerint az FPÖ hivatalos politikai programja a magyaroknak rossz lenne?

És mi köze a magyar kormány migráció-kezelésének, a civil magyar nyugati munkavállalók jogi helyzetéhez?

2016. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:

Kedves tőled, hogy úgy válaszolsz mint én.És próbálsz nem csak sablonos kirekesztőgyűlölködőpusztujszéljobb cuccokat előadni.


"Ez még mindig hamis okozat.

Magad mondtad: "tavaly április-május környékén" az FPÖ még akadályozta volna a munkavállalást. A menekültválság viszont utána nyáron kezdődött. Tehát már a menekültválság előtt is ez volt az álláspontjuk. Akkor most miért változott volna. "


[link]

:)

"Akadályozta volna", és ezért felhasználta a kampányban.Ezt írtam.


"Ezért kell hangsúlyoznom, hogy mi nem általában utasítjuk el a közép- és kelet-európai munkaerőt, hanem csupán azt szeretnénk, hogy világos keretek legyenek.A szorgos közép- és kelet-európai munkavállalókkal, akik betartják a törvényeket, semmi bajunk nincs, őket örömmel látjuk és segítjük."

- Johann Tschürtz, az FPÖ burgenlandi listavezetője '15 májusa.


"The indigenous ethnic groups of the Burgenland Croats, Slovenians, Hungarians, Czechs, Slovaks and the Roma are historical minorities in our country and as such both enrich and are an integral part of Austria and our nation."

[link]

FPÖ Pártprogram


"Tehát már a menekültválság előtt is ez volt az álláspontjuk. Akkor most miért változott volna."


Szerintem a menekültválság előtt az FPÖ-t jobban lefoglalta a menekültek Ausztriára való rossz hatása, mint a magyarok.Bár ezt is leírtam már.


Az egész menekültválság, vagy a migránskrízis 2011-ben kezdődött, csak 2014-2015-ben lett feldobva, vagy akkor jött nagyobb hullám.

2016. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon átmentünk az FPÖ-be és Ausztriába.

A kérdésre válaszolva; az 1000 a kezdet.Mert amíg Te, akárki itt ezt éppen olvassa, lehet hogy éppen 3000 főt hoz európai partokra az olasz, vagy görög haditengerészet.Lehet, hogy ebben a percben is százak lépnek be Európába (nem, nem rettegek, mielőtt valaki lefröcsögne ezzel).Folyamatosan jönnek, miközben Európában politikai földrengés zajlik.

2016. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
51%

12:57

Na látod, ez már egy értelmes, összeszedett válasz volt. Ha két órával korábban írod ezt, akkor megspórolunk néhány üres kört.


"Tschürtz hangsúlyozta, csak az FPÖ biztosítaná azt is, hogy a helyi állásokat elsősorban burgenlandiak töltsék be. Úgy fogalmazott: 350 ezer magyar már megmutatta, hogy csak dolgozni jönnek Ausztriába. A pártvezető a tüntetésen azt is követelte, hogy az Ausztriába érkezőkkel szemben létszámkorlátot vezessenek be."

[link]


Ugyanitt:

"A politikus ígérete szerint, ha az FPÖ szerez többséget a május végi tartományi választásokon, akkor életbe léptetik a határellenőrzést."


Gondolom nem kell magyaráznom, h a lezárt osztrák határ szintén nem lenne jó Magyarországnak.


"The indigenous ethnic groups of the Burgenland Croats, Slovenians, Hungarians, Czechs, Slovaks and the Roma are historical minorities in our country and as such both enrich and are an integral part of Austria and our nation."


Erre mondtam, h ha kiszúrnak velünk, de cserébe szépeket mondanak rólunk, akkor minden rendben van...

2016. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:

"Na látod, ez már egy értelmes, összeszedett válasz volt."

Nagyon köszönöm. (no irony, de tényleg)


"Ha két órával korábban írod ezt, akkor megspórolunk néhány üres kört. "

Lehet.Jogos.


"A politikus ígérete szerint, ha az FPÖ szerez többséget a május végi tartományi választásokon, akkor életbe léptetik a határellenőrzést."


[link]

[link]

[link]

2016. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
51%

Azért egy ideiglenesen visszaállított határellenőrzés nem ugyanaz, mintha vki azt akarja, h "kamerás ellenőrzőrendszer és közvetlen, a rendőrséghez bekötött riasztóberendezés legyen a két ország között." Kicsit úgy hangzik, mintha Schengen végét akarná. Ettől függetlenül értem amit mondasz.


Viszont az állításomat továbbra is fenntartom: ha Ausztriában (vagy bárhol máshol) a szélsőjobb nyer, az nekünk, magyaroknak, nagy valószínűséggel hátrányokat fog jelenteni a mostani állapothoz képest.

2016. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
60%
Ezzel jönnek mindenütt a meglibbantak, de ne félj 1000, lesz az pár év alatt 100.000 is, őket csak a saját érdekeik érdeklik.
2016. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
22%
Igen, vagyis Európa gazdasági erejének megőrzése és erősítése bevándorlók által. Nekünk lesz nyugdíjunk, neked nem. Magatoknak köszönhetitek, remélem idős korotokban majd rájöttök, hogy talán nem kellett volna az ostoba xenofóbia, akkor lenne mit ennetek.
2016. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!