Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg a csecsemők legalább...

Jelenleg a csecsemők legalább 15%-a roma.2050-re legalább 25%-uk lesz. Ha valaki szerint ez rossz, "túl sok" akkor ez rasszizmusnak számít?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 23:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ez a hasonlat nekem kicsit magas volt....Bárhonnan nézem...Én inkább a kakukkra asszociálnék...
2016. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Olyat se hallottam még, hogy valaki a biodiverzitás csökkenésével magyarázza, hogy miért rossz a túl sok roma.
2016. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Rákóczi hadnagya nevű felhasználó


Múltkor még a hun eredeted volt kimutatható. Mától minden másként volt?

2016. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem, csak a ballibek szerint számít rasszizmusnak az igazság.

"Ha tény, hogy szerinted rossz a csecsemők származása, akkor rasszista vagy."

Akkor ezek szerint a rasszistáknak igazuk van, mert tény, hogy a magyarok sokkal, de sokkal iskolázottabbak, civilizáltabbak.

2016. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"Akkor ezek szerint a rasszistáknak igazuk van, mert tény, hogy a magyarok sokkal, de sokkal iskolázottabbak, civilizáltabbak."


Ha jól látom, ti rasszisták lassan kezditek felfedezni vagy inkább belátni, hogy tényleg rasszisták vagytok. Ez persze jó, de miért nem gondolkoztok el azon, hogy miért kellett akkor ezelőtt évekig berzenkedni mindeféle rasszista vádtól?

2016. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

36%!


Iskolázottságodhoz nem fér kétség(?)! Mikor iskolába jártál, mi ösztönzött?

2016. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A hun eredet?

Az egy másik vonal, és családi hagyományként ismertettem.

2016. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
37 komment, de többszöri kérésre se sikerült hiteles forrást produkálni a kérdésben megfogalmazott állítás igazolására. De fura :) :) :)
2016. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!