Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország Kormánya mikor...

Magyarország Kormánya mikor fogja Matolcsy György Egyensúly és növekedés című könyvét minden magyarországi háztartásba ingyen eljuttatni?

Figyelt kérdés

Igény lenne Matolcsy György Egyensúly és növekedés című könyvére, de pénz nincs rá a háztartásokban.


Bezzeg azokat a nyavalyás kormánypropagandás prospektusokat, amikre tényleg senkinek sincs szüksége, kiüldözgetik dögivel. :-S


Mikor fogja végre Magyarország Kormánya Matolcsy György Egyensúly és növekedés című könyvét eljuttatni minden magyarországi háztartásba, gratis et franco?



2016. jún. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet.


Hiányolod Matolcsy könyvét a háztartásokból, ugyanakkor azt írod, hogy nincs szükséged a kormánypropagandára. Ez nyílt ellentmondás tekintve, hogy Matolcsy könyve semmi más mint 650 oldalnyi kormánypropaganda.

2016. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értem a válaszodat.


A kormánypropaganda PROSPEKTUSOKAT tartom haszontalannak. Akárhányszor átolvasom a kérdésemet és az arra adott leírásomat, ott egy szót sem találok arra, hogy a kormánypropaganda KÖNYVEK lennének a haszontalanok.

2016. jún. 7. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én azt hittem a kormánypropagandával van bajod, nem pedig a prospektusokkal. Félreértettem.


Akkor pedig a válasz: soha nem fogja eljuttatni.

Orbánék értelmesebbek ennél. Orbánékra mindent lehet mondani de nem hülyék. Tudják, hogy új támadási felületet nyújtanának az ellenzéknek ha meglépnék. Nem beszélve az általános felháborodásról ami a lépést követné. És semmi értelme nem lenne úgy egyébként. Aki még hisz nekik az már hívő, hívőknek meg nem kell semmi csak populizmus, arra meg ott a nemzeti propaganda TV... khm bocsánat....."hírcsatorna" .

2016. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te olvastad azt a könyvet? Nekem megvan (nem, nem fizettem érte) és olvastam is, egyáltalán nem használható se tankönyvként, se általános ismeretterjesztő könyvként. Sok helyen nem következetes, ellentmond korábbi állításainak, vagy éppen olyan irányba viszi el a gondolatmenetet, ami irreleváns és megakasztja a logikai folyamatot. Tele van teljesen felesleges és céltalan elmélkedésekkel és ideológiai kijelentésekkel, sokkal jobban jár az ember még azzal is, ha Közgazdasági Szemlét, vagy Hitelintézeti Szemlét olvas (ezek mellesleg ingyen elérhetőek online). A könyv végében lévő fogalomtárról meg ne is beszéljünk, az az évszázad vicce, teljesen alapvető és mindenki által ismert fogalmakat rosszul definiál, vagy éppen addig bonyolít, amíg eredeti értelme meg sem marad.
2016. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Igény lenne Matolcsy György Egyensúly és növekedés című könyvére" - miért, lötyög az asztal, kell a lába alá?!


Viktor és Matolcsy kép a házioltárra nem kéne??

2016. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!