Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A csirkehús ÁFA-csökkentés...

A csirkehús ÁFA-csökkentés után fogják a halak ÁFA-ját is csökkenteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
A csirkehúsról még nem hallottam, de szerintem minden hús áfáját csökkenteni kéne, mert irreálisan magasak, plusz még jó néhány alap élelmiszerét is csökkenteni kellene.
2016. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na nyugi, te ebből semmit nem fogsz látni, majd a vállalkozók benyelik.
2016. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Kizárt. A lazac is hal, a lazac jórészt norvég cucc, azokkal meg mostanában nincs jóban a Lázár.
2016. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elsővel egyetértek.
2016. júl. 1. 12:03
 5/14 partizana ***** válasza:
4%
Egyébként igaza van a másodiknak. ÁFA-t csak emelni lehet úgy, hogy azt érezd is a mai világban. Hiába csökkentik, majd zsebre rakja a vállalkozó. Az ÁFA csökkentése csak úgy vitelezhető ki, ha az állam beszáll a piaci versenybe egy saját áruházzal ahol valóban reális értéke szerint árulják az árut. Másként az ÁFA csökkentéssel járó plusz nem a vásárló hanem a vállalkozó kezében marad.
2016. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért a sertés húsnál is valamennyire érezni lehet a csökkentést, de azt sajnos kétlem, hogy ezt bevezetnék más húsoknál is.. Azért az is durva, hogy marhahúst szinte alig lehet kapni 2000/kg alatt, pedig egészségesebb sokkal mint a disznó hús. Annak az áfáját miért nem csökkenti a "tisztelt" kormány..?
2016. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Hová csökkentsék? Jó ez így.
2016. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kinek? Mert nekem pl. marhára nem.
2016. júl. 1. 16:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg az alapvető élelmiszerekét kellene előbb csökkenteni, a tej, kenyér, liszt, tojás, zöldség, gyümölcs. Majd utána jöjjenek persze a húsfélék is meg egyéb egzotikumok.
2016. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Banyatank tele csirkefarháttal. Ez a magyar folklór..
2016. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!