Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A csirkehús ÁFA-csökkentés...

A csirkehús ÁFA-csökkentés után fogják a halak ÁFA-ját is csökkenteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy 25000 forintos Dunai engedély árán annyit halat foghatsz hogy az egész családnak elég võven. Meg van a hal és. A szórakozás is. Ezért inkább a csalik és horgászfelszerelések áfáját csökkentsék.
2016. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Na nyugi, te ebből semmit nem fogsz látni, majd a vállalkozók benyelik."


Azt hiszitek a vállalkozók azok amolyan "benyelő" emberek, gondolom abból indulsz ki, hogy láttál egy-két jólmenő oligarhát, benyelő embernek inkább az 5 milliós fizetésű állami alkalmazottakat látom, meg a kamarákat működtető és egyéb se szeri se száma haszontalan állami alkalmazottakat látom "benyelő" embernek.


Ha van egy kis időt akkor majd kérdezz meg egy vállalkozót, hogy mekkora horribilis adókat, járulékokat és egyéb költségeket fizetnek ki.

2016. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Egy 25000 forintos Dunai engedély árán annyit halat foghatsz hogy az egész családnak elég võven. Meg van a hal és. A szórakozás is. Ezért inkább a csalik és horgászfelszerelések áfáját csökkentsék."


Csak hogy nem mindenki a fővárosban él.. Én a Délalföldön élek és itt sokkal drágább az engedély. Majdnem a kétszerese. Én mondjuk nem is vagyok nagy pecás, szóval nekem nem érné meg, plusz a felszerelések is drágák.

2016. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most le fogsz döbbenni a Duna nem csak a fővárosban folyik. Németországból indul és a Fekete tengerig tart. Lemaradtál a földrajzórákról? Tehát ha valaki a Dunapartra kiváncsi nem szükséges felutazni a fővárosba. Pl itt Bácskiskun megyében is elérhető . Ha nem hiszed el csapj fel egy térképet.
2016. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!