Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 22 éves meleg férfiként...

22 éves meleg férfiként melyik politikai párttal érdemes szimpatizálnom? (A többi lent)

Figyelt kérdés

A Jobboldal úgy tapasztalom nem igazán tolerálja a melegeket és ezzel szerintem sok szavazótól esnek el. Én most leginkább a DK és az MSZP felé húzok, mert az ő táboraikban a legnagyobb az elfogadás és mivel a demokrácia hanyatlóban van hazánkban, így a legdemokratikusabb erőknek nagy szükségük van a támogatásra.


Nem tudom hogyan alakulnak a dolgok 2018-ig, de a Fidesz meglátásom szerint nyíltan meleg ellenes kampányt folytat és az iskolázatlanabb híveiknek, csak annyi jön le kb., hogy melegek = liberálisok és ez a szemlélet véleményem szerint nagyon ellehetetleníti a józan kommunikációt a két fél között. Demokrataként egy toleránsabb, modernebb szemléletű országban szeretnék élni,ahol akár gyermeket is örökbefogadhatok, de az egyre erősödő szélsőséges közhangulat és a mélyülő kilátástalanság miatt úgy érzem, a meggyengült demokráciát, csak valódi demokratikus pártok állíthatják helyre. Ti hogyan látjátok ezt?



2016. júl. 1. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Már nem azért kérdező, de azt írod:


"hogy melegek = liberálisok és ez a szemlélet véleményem szerint nagyon ellehetetleníti a józan kommunikációt a két fél között. Demokrataként egy toleránsabb, modernebb szemléletű országban szeretnék élni,ahol akár gyermeket is örökbefogadhatok, de az egyre erősödő szélsőséges közhangulat és a mélyülő kilátástalanság miatt úgy érzem, a meggyengült demokráciát, csak valódi demokratikus pártok állíthatják helyre. Ti hogyan látjátok ezt?"



Ez pont az jelenti, hogy homár=liberális.

2016. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

11: csak tisztázásképp:

[link]

2016. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha azt akarod, hogy parlamenti küszöböt is ugorjon a pártod, akkor egyértelműen LMP. A Fodor vezette MLP-nek még 1% se jön össze talán. A PM is toleráns párt, mondható liberálisnak és baloldalinak egyszerre. Viszont ők is 1% körül vannak.

Ha lesz balos ellenzéki összefogás, aminek kell is lennie, akkor szavazz azokra! Liberális vagyok, és valahol örülök annak, hogy a Jobbik és a Fidesz-KDNP tényleg tuti el fog veszíteni egy csomó meleg és leszbikus embert.

2016. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

A balliberális pártok közül egyikre sem! (mszp, együtt-pm, dk, mlp)


Azért mert ők olyan emberekkel akarják elárasztani Magyarországot, akik lefejezik a melegeket!

2016. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Vazul1972 ***** válasza:
Mondjuk,azzal,amelyiknek a politikája,programja,a legelfogadhatóbb számodra.Függetlenül attól,hogy meleg vagy-e,vagy sem.
2016. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22%
Melegként (is) a Jobbikot ajánlom, mint egyetlen normális, magyar pártot. Mindenesetre nemigen cáfolod a meleg=liberális sztereotípiát. Persze gondolom van sok normális, magyar érzelmű meleg is (állítólag az SA-vezér Röhm is az volt), de valószínűleg magasabb a "demokraták", libsik (magyarellenesek, nemzetietlenek) aránya köztük, mint a népességben.
2016. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Neked, a Dk-ra vagy Momentum-ra kéne szavaznod, szerintem.
2019. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!