Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kormány a TV-ben, fizetett...

A Kormány a TV-ben, fizetett reklámban terjeszti azt a hazugságot, hogy Brüsszel illegális bevándorlókat akar Magyarországra telepíteni. Hogyan lehetséges, hogy ezt "közszolgálati" címszó alatt, természetesen az adófizetők pénzén menjen?

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltam vele, hogy láttam ezeket a jó kis plakátokat, hogy "üzenjünk Brüsszelnek" (már ez is egy agyrém), de legalább direktben nem hangzott el hazugság, csak erős manipuláció és a semmi felfújása.


Ma viszont láttam az egyik állam által pénzelt TV-n, hogy konkrétan kimondják a nyilvánvaló hazugságot: Brüsszel illegális bevándorolókat akar idetelepíteni.


Azért itt már szerintem minden jóérzésű embernek betelik a pohár, mert hogy ilyesmiről szó sem volt soha, és megértem én, hogy Viktoréknak kell a népszerűség, meg a figyelem elterelése a korrupcióról és a demokrácia leépítéséről, de ez azért túlzás.


Nem azért túlzás, mert a Fidesz vagy Viktor mondja. Hanem azért túlzás, mert a Kormány színeibe öltöztetve, mintegy közszolgálati közleményként, 100%-ban az adófizetők pénzén megy a népbutítás. Mintha a Kormánynak ez feladata lenne, hogy propagandát toljon a TV-ben, még egy jó erős hazugsággal megfejelve.


Főleg pofátlanság, hogy ez a reklámfilm már kifejezetten csak a TV-nézőknek készül, sehol máshol nem is lehet elérni, tehát még attól is félnek, hogy az internet népe esetleg megcáfolja őket. Nem, ez azoknak készült, akik eleve nem járnak netre, tehát még véletlenül sem fognak az igazságnak utána járni, rögtön el is hiszik.


2016. júl. 4. 22:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező te teljesen álomvilágban élsz ! Akármennyi terrorista bejöhet és be is jött az EU-ba, akikkésőbb bármikor robbanthatnak, mindezt teljesen indokolatlanul, mert az első országból ahol nincs veszély, nem lenne szabad továbbengedni őpket.
2016. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

# 11

Az, hogy terroristák jönnek az EU-ba, tény, viszont az is tény, hogy a terroristák nagyobb része EU-születésű, csak valamilyen formában radikalizálódott, mert az ISIS gyakorlatilag mindenhol jelen van. Ez ellen csak azt lehet csinálni, hogy betiltjuk vagy korlátozzuk az internetet, ami elég abszurd lenne. Sajnos mást nem nagyon, a titkosszolgálat sem látnak bele mindenbe, nem is lehet tőlük ezt elvárni.

2016. júl. 4. 22:47
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező. A terror elen a megoldás a szorosabb integráció lenne. Közös hadsereg,költségvetés,külpolitika és adatbázis.

Jelenleg ahány ország anyni titkosszolgálat van külön adatbázisokkal. Vagyis nem férnek hozzá,vagy csak nagyon korlátozottan a bűnügyi adatbázishoz a többiek.


Ez az EU gyengéje. Az egybenyitott határok erős külső határzár nélkül és közös elhárítóügynükség,adatbázisok nélkül.


Hallottam olyat,hogy egyik lehetséges terrorista infói 4 hónap alatt kerültek át innen magyarországról Németbe. Ennyire szoros az együttmáködés.

Nem internetkorlátozás kell,hanem együttműködés. Az EU integráció támogatása és nem populista hangulatkeltés.


Éna ttól tartok,hogy el fog késni az integráció,nagyon elhúzódik,míg végül befuccsol az ilyen krízisfasságok miatt,mint a bevándorlás és a brit kilépés,gazdasági válság stb.

Olyankor mindig az egymás hibáztatása megy és a hangulatkeltés,hogy az eu a hibás mindenért,ha engem választasz meg kilépünk és minden jobb lesz.

2016. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

"# 3

Látom, hogy te is bevetted. De szerintem először tájékozódj, mielőtt ilyen hú de okosnak érezve magad bekommentelsz. És az a gáz, hogy ilyen emberek választanak kormányt, akik alapvető dolgokkal nincsenek tisztában, hanem egy kék plakáttól elszáll az agyuk."


Nem vettem be semmit. Én is gyűlölöm a Fideszt, de egyszerűen ostobaság őket azzal vádolni, hogy "gonosz Fideszék báncsák szeginy migrikéket!!!"

Az araboknak nem itt a helyük. Ezt a legtöbb magyar tudja. Ha szerinted ide kell őket telepíteni, akkor baromságokban hiszel és az ország nagyobb része nem fog téged támogatni, sőt, ellened lesznek inkább és azt mondják, hogy inkább Orbánt választják helyetted, mert ő az arab bevándorlás ellen van.


Látod? Ennyire egyszerű a politika. nincs ebben semmi bonyolult. Magyarország lakosságának nagy része nem akar ide arabokat. Aki megnyeri őket magának, az a győztes. Ilyen egyszerű. Nem is értem, hogy a baloldal mit nem ért ezen.

2016. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

Az 5-ös válaszomat jobban kifejtve,mert félreérthetően írtam.

Az EU nem akar illegálsi bevándorlókat letelepíteni az EU-n belül sehová sem.

A kormány plakátkampánya populista. Aminek az a lényege,hogy a legnagyobb réteghez eljusson a szöveg és gondolkodás nélkül egytértsen vele.


Ennek a hangulatkeltésnek az a hátránya,hogy bár elérte vele a kormány a célját,a közhangulat menekült,illegális bevándorló ellenes. De EU ellenessé is teszi a közvéleményt.


A populizmusnak a célja a tájékozódni lusta vagy ideje nincs embereket megnyerje a céljaihoz,viszont rombol is nagyon sokat,mert félretájékoztat,ha félreérted.


Érthető,hogy a kormány a menekültekből sem igazán kér,mert ahogy Londonba és Amszterdamban is észrevehető ezek nem beilleszkednek,hanem tömörülnek.

Londonban van olyan városrész (9 milliós a város szóval bőőven van hely) ahol csak muszlimok élnek,és az ő saría törvényeik uralkodnak. Oda Brit rendőr,fehérember nem teszi be a lábát főleg nő,mert aláírta a halálos ítéletét.

Van külön fekete várorész is stb stb.


Az ész nélkül betelepítést nem szabad szorgalmazni,de populista módon hangulatot kelteni sem.


EU határain kívül ellenőrizni kell az embereket,átképzésre beiratni,nyelvtanfolyamra,felvenni a nyilvántartásba,arc,ujjlenyomat szkenn dns minta és jöhet.

Ellenkező esetben káosz lesz csak. Erőszakhullám,mint most van.

2016. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ja kifelejtettem. Vannak alkalmazkodni,beilleszkedni akarók a bevándorlók között és a gyerekek is sokan,de otthon ezt titkolják,mert a saría tíltja a nyugati életforma számos elemét.

és nem mindenki olyan bátor,hogy a szigorú törvényekkel operáló muszlim közösségekben ellenszegüljön. Ez is gátolja a beilleszkedést. Az öregebb rétegnél berögződött idejétmúlt százezeréves törvényeknek való megfelelés a mai világban.

2016. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

# 14

Látom, hogy szerinted nincs benne semmi bonyolult, inkább lenyeled a Fidesz szarságait, mert összefostad magad pár arabtól. Külön vicces, hogy a Fidesz semmit nem is tesz, csak pofázik, meg plakátol, de te mégis úgy gondolod, hogy emiatt megérdemlik, hogy rájuk szavazzon valaki. Na pont ez a szomorú, örülök, hogy megerősítetted.

2016. júl. 4. 23:30
 18/24 anonim ***** válasza:
3%

Egy bevándorlócsalád felkereste az otthonról évekkel korábban megszökött muszlim lányt és a tesó meg anyuka meggyilkolta azt,meert így tisztázhatta csak a család nevét ért foltot a törvény szerint.


Van az a muszlim szokás is,hogy arconönti savval az őt visszautasító lányt a férfi.


Van,hogy megöli,mert visszautasította.

érdekes. A világon mindenhol többségben vannak a nők kivéve kínában és az arab területeken.


Kínábana születésszabályozás miatt van sokkal több férfi,mivel rengeteg lány lett abortusz áldozata. Mivel a fiú gyermek megbecsültebb a társadalomban és ha csak egy,akkor az legyen fiú ugyebár.


Arab országokban viszont szar az egészségügy sok szülsébe halnak bele és sokan az ott uralkodó viszonyok miatt hullanak el,vagy szöknek meg más országok felé.

2016. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

Az sem segíti a beilleszkedésüket,hogy milliónyi férfi özönlik hozzánk,akiknek nincs pénzük qrvákra.

Inkább erőszakolnak. Vagy nem csak erőszakolnak,mert hiányuk van ami elfogadhatóbb,hanem a törvényeik és szokásaik miatt ez náluk természetes,megengedik maguknak.


Nem mindenki,de elég sötét helyekről is özönlenek felénk muszlimok.

2016. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Iránban,Irakban és Szíriában sokkal nyugatiasabb a felfogás. A nők jogai is erősebbek. Ott is lehetnek sötét helyek,de nagytöbbségben.
2016. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!