Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adjon Isten vagy adjon az...

Adjon Isten vagy adjon az Isten szebb jövőt? Melyik a helyes? Kell vagy nem kell az 'az' szócska?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen mindegy.
2010. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Tök mindegy. Az Adjon Isten akkor is elavult falusi, a szebb jövőt pedig levente/skinhead köszöntés marad, amit a benácult magyar proli birka módra átvett.
2010. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Az Adjon Isten a helyes.Ez egy vidéken régóta szokásban levő köszöntés.Úgy soha nem köszöntek sehol,hogy adjon Isten szebb jövőt.Ezt most találhatta ki valaki.

A szebb jövő pedig a nyilasi időkben a leventék köszönése volt.

2010. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Tök mindegy. Az Adjon Isten akkor is elavult falusi, a szebb jövőt pedig levente/skinhead köszöntés marad, amit a benácult magyar proli birka módra átvett."



Előbb egy másik kérdésben bizonygattam hogy náci vagyok, és mindenki cáfolni akart. Tehát te alátámasztod?

2010. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Tök mindegy. Az Adjon Isten akkor is elavult falusi, a szebb jövőt pedig levente/skinhead köszöntés marad, amit a benácult magyar proli birka módra átvett."


hallod vegyél már vissza

én se zsidózlak

te se nacizzál


megegyeztünk?

2010. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg nekem meg mind azt bizonygatja, hogy márpedig én nem lehetek náci. Na ennyit tudtok bakker..
2010. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Bezzeg nekem meg mind azt bizonygatja, hogy márpedig én nem lehetek náci. Na ennyit tudtok bakker..

"


mi van?

2010. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom szerintem ti csak kötözködni jártok ide. Aki nem szeretné azt lenácizzátok aki nácinak vallja magát azt direkt mindenhol cáfoljátok. Nektek tök mindegy ki kicsoda vagy micsoda csak beleköthessetek.
2010. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58% os ott a link hogy megértsd. Mindenki cáfolja hogy náci vagyok.
2010. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!