Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi borravalot illik adni...

Mennyi borravalot illik adni mostanaban ettermekben Magyarorszagon? A szamla hany szazalekat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 08:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszonet a valaszokert, eszben tartom a hallottakat

A pizzafutar kommentart kulonosen :)

2016. júl. 22. 18:39
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem a pizzafutárok érdemlik a legtöbbet.

Egy pincér mit csinál? Leírja mit kérünk, bemegy majd kihozza 10 méterről a kaját. Egy fedett légkondicionált helységben.

Egy pizzafutár mit csinál?

Kihozza pár kilóméterre a pizzát(még ha kocsival jön is). Ha nincs vagy nem jó a lift akkor fel kell sétálnia akár a 10.emeletre is. Közben szakadhat az eső, hó,jég stb, vagy lehet 40fok(plusz a forró pizzák hője)

2016. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Egy ismerősöm mesélte, hogy a felesége szeretett eljárni étterembe és gyakran elvitette magát vele. Aztán mutatott neki egy videót, ahol a vendég valamit reklamált (egyébként ilyen videót én is láttam) akkor szétnyitotta a kaját az alkalmazott és beleköpött egy jó krákogósat, kicsit megsütötte és kivitte mint új adagot. Na azóta nem akar az asszony étterembe járni!

ha nem láttam volna ez vagy ehhez hasonló videót én is valamelyik spekrum vagy geography vagy nem is tudom már melyik csatornán, mert legalább húsz de lehet huszonvalahány éve volt, akkor nem hinném el, de láttam ilyent, mint ha valami helyi biztonsági kamera vette volna olyan volt a kép. Sandított kifelé az étterem felé és a kaját a tö.éhez nyomkodta, beleköött megkavargatta kenegette, megsütötee kicsit és kivitte.


Valami még rémlik, hogy akkor videó kazettára fel is vettem talán vagy csak gondoltam, hogy milyen jó lenne felvenni, már nem emlékszem. nagyon sok érdekességet gyüjtögettem akkoriban videó kazettákon, de ezeket átnézni sok időbe telne, ha találok itthon még működő videomagnót.


Szóval tényleg volt ilyen.

Aztán az is lehet, hogy megrendezett volt a műsor, ki tudja. De ami valakinek eszébe jut azt egy dühös pincér meg is csinálja, főleg ahol nincsenek külön válogatva a szerepek, mint pincár és szakács.

Ha jól emlékszem ott az volt a gondja, hogy visszaküldte a vendék valamiért.

2016. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gyilki válasza:
77%
Semennyit! Én sem kapok a fizetésemre borravalót!
2016. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 A cooltúra című filmben volt egy hasonló jelenet:

https://www.youtube.com/watch?v=zgKz84obLMc


Kicsit bizarr dolog, biztos előfordult valahol ilyen. Na de ezért nem enni soha étteremben, az nekem az a kategória, hogy valaki azért nem ül repülőre, mert évente lezuhan 1-2 gép a több millió járatból.

2020. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!