Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik folyton a kormányt...

Akik folyton a kormányt ekézik a rossz eü rendszer miatt, mit szólnak ahhoz, hogy közel fél millió embernek biztosítása sincs, úgy használja az eü-t?

Figyelt kérdés

És ez még nem minden, iszonyú sok ember van lejelentve bérminimumra, miközben többszörösét keresik, ők mind összesen 8ezer ft-t fizetnek per hó, ez évi egy vérvételre elég kb.. mit szólnátok, ha korszerübbek lennének a felszerelések, kisebb lenne a várólista, de akinek nincs biztosítása, annak itthon is megtagadhatnák a kezelését, plusz itthon is a befizetett összegnek megfelelő kezelést kapna mindenki! Pl mint nyugaton, akinek rossz biztosítása van, az csak alap ellátásra jogosult..

sok ember egyszerre várja el, hogy ne kelljen szinten semmi tb-t fizetnie és azt, hogy legyen csúcs modern az eü..


2016. aug. 2. 13:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
29%

nem stadionokra volt 30 milliárd, hanem sportágfejlesztésre


a kép jobb alsó felében szerinted azok mi a szent szarok?

[link]

(bár úgysem fogsz rá válaszolni, hiszen az a hazugságod beismerése lenne, és az ballerkánál nem nagyon megy :()

2016. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy a havi 8000.- TB szerintem eléggé irreális összeg az EÜ ellátások színvonalához képest. Legyen 5000.- és akkor talán többen is fizetnék. Manapság már a gyógyszereket is a betegnek kell vinnie a kórházba, az ellátás pocsék és az orvosok tojnak a betegekre. Az ápolók flegmák és lekezelőek, nem törődnek a beteggel csak amennyit nagyon muszáj. Ha úgy vesszük, mi kerül ebben havi 8000.-be?
2016. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Ez tipikus baloldali hülyeség! A stadionok árából lenne pénz mindenre.. a baloldal minden költségvetési résre azt mondja, hogy nah a stadionokbó lenne rá.. 6év alatt mennyit költöttünk stadionra? 2-300 milliárdot, évi kb 50 milliárdot? Az eüből ennek a pénznek a többszöröse hiányzik!
2016. aug. 2. 14:13
 14/42 anonim ***** válasza:
és amire nem eléga stadionpéz' arra még mindig ittvan a zellopott manyup is xD
2016. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Mi kerül benne havi 8ezer ftbe? Ez komoly? A havi 8000 olyan kedvezményes, hogy ha nem lenne pár ember, aki tényleg értelmes összegeket fizet, akkor nem h szar lenne az eü, de még Csak nem is lenne eü.. -.-

Tudtad hogy egyetlen normálisabb vérvétel labor kiértékelése 80-100 ezer ft? Havi 8 ezer ft arra nem elég, hogy rendszeres vérvétel kontrollra elmenjél és még a szakorvossal is találkozz.. ne viccelj már

2016. aug. 2. 14:19
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott tartok, hogy fizetnék akár többet is, ha cserébe normális, emberhez méltó ellátást kapnék. Az egészségügy a Fidesz kormányzása alatt rengeteget romlott. Aki volt kórházban az elmúlt 6 évben az tudja, hogy így van. Én annak idején támogattam az MSZP vizitdíjas megoldását is, mert reméltem, hogy hosszútávon javítana az egészségügy állapotán, de Orbán népszavazással hazavágta az egészet. Azt a 300 forintot pedig kilehetett volan bírnia bárkinek és ennyi év alatt nem kevés plusz bevételt hozozz volna az egészségügynek.
2016. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
54%
Én sem értem, hogy miért szidja mindenki szegény, fityeszes, szent embereket, amikor nem is csinálnak semmit, csak lopnak...
2016. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

A baloldal 300 ft s vizit díja szarra sem lett volna elég és Csak azt húzta volna le, aki amúgy is szív a betegsége maitt.. aki Volt kórházban az mszp idején és most is, az tudja, Hogy már nagyon rég óta rohad az eü! Alapvető rendszer hibák hiányosságok vannak, hatalmas nagy anyagi forrás hiány.. az mszp vizit díja kb egy látszat tüneti kezelés lett volna, nem oldott volna meg semmit!


Pl nem elég, hogy a logikátlan rendszer miatt évi 7x kell találkoznom orvossal akkor, ha nincs semmi bajom, Csak gyógyszer kell, nem elég, hogy feleslegesen elbszom rá az időmet, de még fizessek is érte?

2016. aug. 2. 14:26
 19/42 anonim ***** válasza:

"Én már ott tartok, hogy fizetnék akár többet is, ha cserébe normális, emberhez méltó ellátást kapnék. Az egészségügy a Fidesz kormányzása alatt rengeteget romlott. Aki volt kórházban az elmúlt 6 évben az tudja, hogy így van. Én annak idején támogattam az MSZP vizitdíjas megoldását is,"


mi van nem kaptál cavintont? én úgy emlékszem horváth ágnes áldásos félmagánkórházai kórházscsődöt jelentettek és semmilyen ellátás nem volt egyidőben

2016. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is, a baloldal azért jobban törődött az egészségüggyel. Gondok voltak akkor is, de érezhetően nem annyi mint most. Ma egy műtétre akár 8 hónapot is kell várni. Szerinted jól van ez így?
2016. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!