Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik folyton a kormányt...

Akik folyton a kormányt ekézik a rossz eü rendszer miatt, mit szólnak ahhoz, hogy közel fél millió embernek biztosítása sincs, úgy használja az eü-t?

Figyelt kérdés

És ez még nem minden, iszonyú sok ember van lejelentve bérminimumra, miközben többszörösét keresik, ők mind összesen 8ezer ft-t fizetnek per hó, ez évi egy vérvételre elég kb.. mit szólnátok, ha korszerübbek lennének a felszerelések, kisebb lenne a várólista, de akinek nincs biztosítása, annak itthon is megtagadhatnák a kezelését, plusz itthon is a befizetett összegnek megfelelő kezelést kapna mindenki! Pl mint nyugaton, akinek rossz biztosítása van, az csak alap ellátásra jogosult..

sok ember egyszerre várja el, hogy ne kelljen szinten semmi tb-t fizetnie és azt, hogy legyen csúcs modern az eü..


2016. aug. 2. 13:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
A kormány épp olyan alkalmatlan a fejlesztésre mint 1998-tól 2002-ig. Ez vonatkzik azegészségügre is.. látható szemmel. De ez kellett... A KORMÁNYT ezért ekézik.
2016. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

"mi van nem kaptál cavintont? én úgy emlékszem horváth ágnes áldásos félmagánkórházai kórházscsődöt jelentettek és semmilyen ellátás nem volt egyidőben"


Az csak a legelején volt. Nyílván minden új rendszerre való átáláshoz kell valamennyi idő.

2016. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Ma egy műtétre akár 8 hónapot is várni kell? Jéjjzus, csak magyarázzátok amit a szátokba adnak.. 10 évvel ezelőtt pont ezekkel érvelt mindenki, talán túl fiatal vagy hozzá, vagy gyorsan felejtesz, de akkor mindenki fel volt háborodva, hogy milyen kritikán aluli az eü, hogy az mszp nem törődik vele rendesen, hogy a kórházak ki sem látszottak az adósságból, a vizitdíj szerinted honnan jött? Onnan, hogy olyan mérhetetlenül leromlott a színvonal, hogy már szükség lett volna egy normális beavatkozásra, de az mszpnak tippje nem volt mit tegyen ezért kitalált egy látszat intézkedést és milliárdokat elszórt feleslegesen szar viditdíj gépekre, az első naptól kezdve rogyadozott a rendszer, mert a gépek előtt 2-3 órákat kellett sorba állni mire kaptál egy szar nyugtát h tovább mehess még 3 órát a szakorvosnál sorban állni -.- az mszpt 3 dolog buktatta meg, az embereknek elege lett belőle hogy szar lett az eü, elege lett hogy elbazták a felső oktatást, ezekkel kapcsolatos szavazásokon megbukott az mszp látszat reformja, emellett az öszödi beszéd.. szted régen olyan jó volt minden? Jah persze, annyira jó volt minden, hogy az emberek ki voltak éhezve egy "megváltóra" aki lesöpri végre a szar mszpt a képből..

Tényleg ilyen rövid a memoriád?

2016. aug. 2. 14:43
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

"Az csak a legelején volt. Nyílván minden új rendszerre való átáláshoz kell valamennyi idő.

"


én nem úgy tudom, hogy valaminek a csődje valami kezdetét jelentené...


"akárhogy is"... hát hívőkkel nem vitázom

baller birkuci

2016. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Bírom amikor úgy jöttök elő a vizitdajjal, mint valami világ megváltással, amit megvétózott a gonosz fidesz.. a vizitdíj nem volt más, mint egy teljesen becsődölt rendszer utolsó rugkapálása
2016. aug. 2. 14:47
 26/42 anonim ***** válasza:

"Ma egy műtétre akár 8 hónapot is várni kell? Jéjjzus, csak magyarázzátok amit a szátokba adnak.."


Sajnos ezt olyanoktól tudom, akik leginkább érintettek benne.

2016. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
az elmúlt hat évben 1200 milliárd ment el a focira meg a stadionokra. A kórházakban meg nincs gumikesztyű.
2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 tetro ***** válasza:

14.19

Én évek ota mindennel magan orvoshoz jarok. Egy labor 20ezer sincs.

2016. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

ma 14:59


Tudom, én arról beszélek, hogy aki érintett benne az tudja, hogy régen ugyan ez volt.. minden érvvel, mivel mostanában a fideszt ekézik, eü témával, 10 évvel ezelőtt ugyan úgy ezzel jött mindenki, Csak akkor a gonosz mszp volt a hibás! Az igazság az, Hogy az eü már évtizedek óta rohad és nem mer senki hozzányúlni mert egy politikai csőd hozzászólni a dologhoz! Szar az eü tény, de ne gyertek nekem Ezzel a fú a fidesz szétverte dumával, ezt azok veszik be, akiknek nincs memoriájuk vagy még túl fiatalok!


1200 milliárdot költöttek stadionra? Xd lol esetleg forrás??


Amúgy én azt sem értem teljesen mi bajotok azzal, ha sportra ösztönzésre pénzt költenek, egy átlag magyar 3ad annyit sportol mint az eu átlag, és ha eleget mozognának az emberek, kevesebbet innának és dohányoznának, akkor annyi beteg ember srm lenne, Lehet ócsárolni a fideszt meg hibáztatni másokat magunkon kívül, de néha szembe kéne nézni a valósággal, a magyar emberek nagyon is hozzájárulnak a rossz eü működéshez, rengeteg adót csalnak el, és egyáltalán nem divat az egészség tudatos életmód..

2016. aug. 2. 15:28
 30/42 A kérdező kommentje:

A labor vizsgálat 20 ezer ft sincs? Ennek kb annyi értelme volt, mintha azt mondanám, hogy a boltban 300ft az étel 😃

Addig eljutottál, hogy vagy 2000féle vizsgálat létezik? Neked 20 ezer sincs, örülj neki! Attól még Nem az az átlag, és ha mindenhova magán dokihoz mész, Neked kéne legjobban tudnod, hogy szarra sem elég havi 8000ft, 5-10 ezer ft-t elkér egyetlen szakorvos hogy félig magán rendelésen hamarabb bekerülj, majd az összes vizsgálatot tbsen végzi, ne próbáld már nekem bemesélni, hogy egy beteg ember éves kezelése kijön havi 8000 ftből.. -.- arról nem is beszélve, hogy a gyógyszer támogatás is eü forrásból jön, egy szakorvos által kiírt 90%os támogatású gyógyszert amikor megveszel 500 ftért azon 4500 ft állami támogatás van -.- legtöbb embernek a gyógyszer támogatása nem jön ki havi 8000 ftből..

2016. aug. 2. 15:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!