Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire gyakori Magyarországo...

Mennyire gyakori Magyarországon ez a fajta gondolkodásmód?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

(ugyanaz a kettő)


Ez egy Indexes körökből származó komment.


Van már vagy 1-2 hónapja, hogy láttam ezt, de én mint vajdasági még a mai napig nem értem. Volt, hogy egy nap többször is elolvastam, de egyszerűen nem tudom megérteni ezt.


Mennyire gyakori ez a gondolkodásmód Magyarországon?



2016. aug. 5. 01:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Én mint székelyföldi Magyar ezt teljes mértékben tagadom, itt Romániában sem jobb a helyzet, sőt rosszabb, bárhol is lesz Magyarország, bármilyen szegény is lesz, és én bárhol leszek Magyarország lesz a hazám.
2016. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Van benne logika, de inkább csak Felvidéknél. Speciel, ők tényleg jól jártak, hogy egy gazdaságilag jobb országban élhetnek, egy országban, amelynek van jövője.
2016. aug. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

Nem túl gyakori.

Többen képviselik a másik oldal agybaját, hogy "megtámaggyuk aszt elfoglajjuk Trijannont előre MAGYAR TESTVÉREIMM!!!!!" és ehhez hasonlók.

2016. aug. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Az indexeseknek fogalmuk sincs arról, milyen magyarnak lenni. Ez a szöveg is erről tanúskodik.
2016. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Tökéletesen igaza van. A sok turbómagyar vessen már egy pillantást a gazdasági mutatókra, nemsokára Románia is elhúz mellettünk.
2016. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mennyire szánta trollkodásnak, de amúgy nyilván marhaság az aktuális kormány baromságai alapján 100 évet megítélni. Gazdaságilag hosszútávon egyedül Burgenland lakói jártak jobban, a többi szomszédunk kb. ugyanazt kapta a történelemtől. De nem is lehet pusztán gazdaságilag megítélni a dolgot. Más kérdés, hogy a vissza mindent is ugyanolyan szélsőséges állaspont.
2016. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarok egyetérteni, mert nem így van és nem is jellemző ez a gondolkodás mód.

De tény ami tény: a Szlovákiában és az Ausztriában elők jobban élnek, mint mi. Csak sajnos ott nincsenek otthon.

De mondjuk Erdélyre, ahol direkt nem támogatják, direkt nem fejlesztik a régiót a magyarok miatt, vagy Kárpátaljára, ahol kevés munka van rossz fizetésért és még soroznak is, vagy akár nálatok, a Vajdaságra egyáltalán nem igaz ez az állítás.

2016. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

Magyarország bármilyen szempontból sereghajtó az EU-ban. Ja nem! Az öngyilkossági ráta szerint második helyen vagyunk :D


A mélymagyarok sajna nem hallottak olyanról, hogy gazdasági mutatók, kulturális élet, vagy korrupció felszámolása.


egyébként már ideje leszállni erről a triatlon-trianon témáról. Majdnem 100 éve történt, ráadásul pont annak a szellemében, amit a turbómagyarok hangoztatnak (nemzetállamok létrehozása)

2016. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyeneknek mond már meg helyettem is hogy amíg nem ők élnek Kárpátalján vagy Vajdaságban esetleg Székelyföldön üljenek le a seggükre. Nem tudják itt mi van és ne prédikáljanak róla, ha annyira irigyelnek jöjjenek ide. S aztán vihogjanak hogy a 20.000 ft s nyugdíjból 5 forinttal olcsóbban megkapják a szappant.

Nehéz a helyzetetek nektek is, mindenki jobbra vágyik, teljesen megértelek, de nehogy már mi keljen titeket (is) sajnáljunk.

2016. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
Úgy mond hogy szálljunk le Trianonról hogy engem anno a SAJÁT hazámból visszatoloncoltak(1987) mert Romániában születtem és román állampolgár vagyok.
2016. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!