Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Slota legújabb...

Mit gondolsz Slota legújabb "dumájáról"? :D (lent)

Figyelt kérdés

"A szlovák nemzet már 1500 éve őshonos ezen a területen. A magyar mongoloid törzsek, amelyek azokon az undorító, szőrös lovakon idejöttek, csak most valamikor ünnepelték ezer évüket (a honfoglalásnak)" - fejtette ki a politikus


teljes cikk: [link]



én szlovák származású vagyok de ilyen barmot életembe nem láttam. 15 éves vagyok és utálok politizálni, sokszor fogalmam sincs a dolgokról, de ezen még az én szemem is megakadt. ilyen szemétséget azért.. még az anyám is csak röhögni tudott :D


(én magyar állampolgár vagyok, de anyám szlovák áp.)


2010. ápr. 19. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Slota egy szélsőséges magyargyűlölő, az ilyeneknek a kocsmában a helye, nem a parlamentben... azt szokták mondani, hogy a tolvaj gyűlöli azt, akit meglopott.
2010. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
minden szélsőségest el kell távolítani a közéletből.
2010. ápr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
najó, már a szélsőségesnél leakadtam, hogy mit jelent :D mondom tényleg nem vagyok politikaguru, de ezen mégis megakadt a szemem, na megyek aludni me holnap suli, na csáh
2010. ápr. 19. 00:54
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk is vannak, akik azt mondják, hogy a magyarok már 30 ezer éve itt vannak a Kárpát-medencében, a miénk a legősibb nyelv, mi tanítottuk meg a világot írni, evőeszközzel enni, nadrágot hordani, sőt mi előbb voltunk keresztények, mint bárki más. És pont azok rajonganak leginkább a történelem eme "verziójáért", akik a szlovákokat nemes egyszerűséggel letótozzák, illetve alacsonyabb rendű népnek tartják őket, csakúgy, mint a többi szomszédunkat.


Slota hasonlóan beszél, mint a mi szélsőjobbosaink, csupán piros-fehér-kékben. Én egyformán szánalmasnak tartom mindegyik bagázst.

2010. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó soha senkitől sem hallottam még ezeket a mondatokat rajtad kívül. Tehát te vagy az egyetlen szélsőséges magyar?
2010. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk is vannak, akik azt mondják, hogy a magyarok már 30 ezer éve itt vannak a Kárpát-medencében, a miénk a legősibb nyelv, mi tanítottuk meg a világot írni, evőeszközzel enni, nadrágot hordani, sőt mi előbb voltunk keresztények, mint bárki más."



Na most ez az ember mivel különb Slotánál? Azzal hogy ő idézetként próbálja beállítani? És ki mondta az eredetit?

2010. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:10


ha én is cionsta zsidó lennék, mint te , ahogy azt kifejtetted egy előző kommentedbe, még akkor sem írnék ilyen marhaságokat... attól hogy pist bácsi mucsajröcsögéről ezt gondolja, miért hiszed hogy ezt gondolják a jobbik követői? vagy éppen a vezetői?

2010. ápr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Így van, a szélsőségesek minden országban egyformán ostobák, legyen az akár magyar, akár szlovák. A szélsőséges vezérnek mindig azt kell mondania, amit a szélsőséges követői hallani akarnak. Ha ők azt akarják hallani, hogy a szlovák történelem ősibb, mint a magyar, akkor azt mondja. Ha a többi azt akarja hallani, hogy a zsidók irányítanak mindent, akkor azt fogja mondani. Feltüzeli azokat, akik őt követik, rámondják, hogy ő milyen igaz ember, megválasztják, és már biztosítva is van az illető megélhetése. Ekkor hazamegy a családjához és elmeséli nekik, hogy megint sikerült, megcsinálta... vehetnek még egy nyaralót.

A választópolgár pedig nagyban örül, hogy mekkora győzelmet arattak...

2010. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos havi Slota szösszenet.
2010. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez az ember egész egyszerűen nem normális.
2010. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!