Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető a közeljövőben,...

Elképzelhető a közeljövőben, hogy a fideszesek leállnak a balliberálisozással és elkezdenek foglalkozni az ország valós problémáival?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen apróságokkal, hogy a fiatalok kb. 90%-a menekülne innen a rossz életkörülmények miatt és ehhez hasonlók.
2016. aug. 19. 15:27
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

22

Nekem jobboldaliként nincsen pártom ebben az országban. A Fidesz meg még a baloldalt is felülmúlta a kommunista politikában.

2016. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
5%

"Szóval a manyup lenyúlást még van képed dicsőíteni?"


soha egyetlen érvet nem tudtál még felhozni a kedvenc rabló félkommunista manyupod mellett


és gondolom most sem fogsz...


halálra ítélt konstrukció az istenért...

hát olvasd már el! [link]

2016. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
7%

"Ja, és hol vannak az egyénileg vezetett számlák birka elvtárs?"


Te engem ne birkázzál, mert te vagy itt a főgyűlölő fűhülye. Aki minden szart elhisz, csak gyűlölködni lehessen...

[link]

itt van kisfiam!

2016. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

20! Valahol megértelek!

Akárhányszor beléd botlottam egy szikra kétely nélkül mantráztad az épp aktuális kormánypropagandát, sajnos neked az a tény, amit kétkedés és gondolkodás nélkül elhiszel, épp ez a baj, csak annyira elborítja az agyadat ez a fideszimádat, hogy észre sem veszed, hogy ostobaságokat írsz le emiatt, és még soha egyetlen önálló gondolatoddal nem találkoztam.

Ha belefutsz valami olyanba, amin gondolkodni kell vagy épp nem beszélt róla még a kormányinfón Lázár, akkor szinte mindig eltűnsz.

Téged nem kell démonizálni, ha annyit mondok, hogy "tudod a 36%-os fideszes" akkor lassan már mindenki kapcsol. Utoljára ilyen hírneve a wartburgosnak volt, jelentős különbség, hogy ő trollkodott, sajnos rajtad ezt nem érzem. :-(

2016. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Talán inkább elvtársaidnak kellett volna érveket felhozni arra, hogy miért államosítanak magánvagyont kártalnítás nélkül. Az elzőzsdézték szöveg az csak nektek kádárista proliknak érv, mert jajj, csúnya tőzsde.
2016. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

27:

Ki volt az a wartburgos? Tudsz linkelni tőle?


Amúgy ez a Fideszes figura sem 100, hogy nem trollkodik. Vagy nagyon jól trollkodik, vagy nagyon durván ostoba.

2016. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__598..


Egy ős "wartburgos" kérdés még 2014-ből. Azóta a "pálinkázgatva wartburg szerelés" egy GYK-s mém itt a pol rovatban.

2016. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
7%

"Téged nem kell démonizálni, ha annyit mondok"


te azt hoztad fel, hogy szerintem mindenkinek lekéne vágni a balkezét, és akkor nem lenne több balos


azért az érveim ettől kicsit messze vannak :)


főleg, hogy ebben a témában sem tudtatok tételesen megcáfolni

2016. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

azt már nem is mondom, hogy egyetlen egy alkalommal nem nyilvánítottam véleményt a fideszről semmilyen értelemben, és bár tudom hogy azárt gyűlöltök mert negatív véleményt nem írtam és az nálatok már egyértelműen pozitív, mindig a ténybeli tudásotok borzalmas hiányára hívom fel a figyelmeteket, amiből általában semmit sem vagytok hajlandóak tanulni


ott a példa az ezerszer elmagyarázott manyup

2016. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

... Már megint baloldal-jobboldal. Az ugye megvan, hogy ez csak egy színjáték és a két oldal max annyiban különbözik egymástól, hogy mennyit lop és mennyi kenőpénzt vár el egy-egy zsíros munkáért...


Gyakorlatilag egypártrendszer van, csak a sok hülye prolinak kell a cirkusz. Ahogy elnézem itt is vannak jó páran, különben nem estek volna egymás torkának.


De a gyengébbek kedvéért: Fidesz=MSZP=MDF=SZDSZ=Jobbik=LMP=stb..


Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: Soha.

[link]

2016. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!