Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető a közeljövőben,...

Elképzelhető a közeljövőben, hogy a fideszesek leállnak a balliberálisozással és elkezdenek foglalkozni az ország valós problémáival?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen apróságokkal, hogy a fiatalok kb. 90%-a menekülne innen a rossz életkörülmények miatt és ehhez hasonlók.
2016. aug. 19. 15:27
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

51%os válaszoló most utoljára mondom el


amit te szegénységként definiálsz az nem az

szegregált lakosság csökkent és nem is kicsit


és csak úgy emlékeztetnélek, hogy (na jó ez vicc, mert te akkor még pójás kategória voltál :)) feri anno úgy kezelte volna a cigánykérdést, hogy elveszi őket a szülőktől és spártai módszerrel az állam neveli őket direkt rájuk kitalált intézményekben

2016. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
36%-os mindet elolvashatod nyugodtan. Engem nem zavarnak a megnyilvánulási módjaid ughogy engem se ugy kritizálj. De tehát nálam a szegénység az szegénység. Nem tudom nálad micsoda, de azon a lényegen amit elmondtam nem váloztat. Biztos én hülye vagyok, nem tudom, ezt mondod napok óta, de persze te naggyon nagyon okos ember vagy. Szóse róla, tényleg nagyon okos eber vagy, elviselhetetlenül okos, de hiába mondja neked bárki hogy azért ne oszd szét teljesen , téged ez nem zavar. Elmondtam a véleményem, magadnál is sepregess néha.
2016. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
számodra a szegénység a neked kedves statisztikák, de persze azt sem tudod mit jelentenek
2016. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!