Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldal miért tartja...

A jobboldal miért tartja magát hazafiasabbnak, keresztény értékrendűbbnek, holott náluk gyakoribbak az aggresszív fellépések és az antiszemita megnyilvánulások is (lásd: zsidók, romák, nyugat, stb)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Hazafiasabbnak, keresztény értékrendűbb? Csak össze kell hasonlítani a 2006-os habzó szájú csőcseléket a mostani kulturáltan demonstráló baloldali magyarokkal.
2016. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy ki mit szeretne mutatni, kommunikálni magáról kifele, és hogy valójában belül milyen, a kettő nem feltétlenül fedi egymást. Csak meg szeretnék győzni az embereket, hogy ők prók, és megnyerőek, alkalmasak, legyen bennük a bizalmunk, és ezért támogassák őket. Amúgy én nem ismerem őket, szóval konkrétan nem tudok véleményt alkotni.
2016. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Amondó vagyok, hogy az egy jó párt aki az államnak a legjobbat akarja. Ehhez viszont nem kell keresztény értékrendűnek lennie, ilyen vallási téren semlegesnek kell lennie. Amondó vagyok, hogy esetleg lehet elfogadóbb, ismerje el, hogy létezik a másik de nem foglalkozni vele.


Mondom ezt úgy, hogy keresztény vagyok.

De nálunk már amúgy is teljesen más a jobb- meg baloldal mint amilyen volt. A politikai vezetők úgy vezzesék az országot, hogy az országnak jó legyen, ha már oda tették őket.

2016. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

"2006-os habzó szájú csőcseléket a mostani kulturáltan demonstráló baloldali magyarokkal."


:DD

2016. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Te a szélsőjobboldalról beszélsz, a jobboldal nagyjából ugyanolyan naiv libsi, mint a bal (lásd Merkel, Sarkozy, angol, amerikai, holland, svéd, stb. jobboldal). Az általad felsorolt kisebbségek nem asszimilálódnak, ezért nem tartoznak a nemzethez, hazához. Ahogy az erdélyi magyarok sem tartoznak Romániához, a román nemzethez. Te is egy álomvilágban élő ballib vagy, aki értelmiséginek tartja magát, mert nem lát különbséget a nemzete és más nemzetek, 20-szoros bűnözési rátájú, integrálhatatlan, hazaellenes, nemzetellenes, rasszista kisebbségek között. Nézd meg Dél-Afrikát vagy Brazíliát, vagy a világ egyik legszegényebb országát, Haitit, hova jutott, és meglátod, valóban minden ember egyenlő-e.

Én nem vagyok keresztény, kérdésedből és a pápa megnyilvánulásaiból is kitűnik, mennyire értelmes, migránssimogató vallás.

2016. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
7%
Bezzeg a "23 millió román" ugye? :D
2016. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A jobbik mindet kitalál csak el tudja adni a propagandáját. De előbb utóbb belefog fulladni a saját gyűlöletbe.

Am meg már annyi oldalt váltottak annyiszor h már teljesen hiteltelenné vált lásd "Néppártosodás".

2016. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt nem csak a Jobbikról szól a kérdés hanem az egész jobb oldalról, és nem csak a Jobbik jobboldali párt.
2016. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!