Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem a FIDESZ-re szavaznak...

Akik nem a FIDESZ-re szavaznak, van alternatívájuk?

Figyelt kérdés

Látom, hogy a jobbikosok egyre inkább szidják a fideszt, holott a választások másnapján még uhh jobboldali győzelem, stb... volt éppen szalagon. Miven Vona kiadta az ukázt, hogy a FIDESZ-nek nem kell egy szélsőséges párt, akinek a vezetője Hitlerrel rokoníthatóan a saját erőszakszervezetük öltözékében akar bemasírozni a parlamentbe?


Szerintetek Jobbikosok mennyivel egyszerűbb úgy ígérgetni (felelőtlenül), hogy az ember tudja, hogy csak egy keskeny (a parlament 6,74% százalékát jelentő) párot kell "képviselni", és az erre szavazó általánosan alacsonyan iskolázott néptömeget, aki bármit elhisz, ha elég hagosan mondják neki, akinek néhány hazug tény is tény, akik nem riadnak vissza hazugságoktól is más politikusokkal kapcsolatban, akiknek nem egyenlő a mérce (ha egy jobbikos csinál valami törvénybe ütközőt, akkor az el sem követte, esetleg még kap egy hail felkiáltást is, még, ha egy nem jobbikos csak a törvényesség határát súrolja, akkor egyből monnyonle).


Egy párt, ami nyííltan hazudott, csak nem vallja be, és titeket vezetni tud. Itt gondolok például arra, hogy többet fizetünk be az EU-ba, mint, amit kapunk, nézzetek utána, majdnem a 1,5x-esét kapjuk vissza a befizetésünknek. A párt, amelynek vezetői szerint a multi egy ördögtől való dolog, kérdem, hogy akkor azok a kkv-k, akik a multiknak termelnek, azok mihez kezdjenek, illetve miért várják annyira Kecskeméten a mercedes gyárat?

Egy vezető, akinek az erőszak eszköz a hatalom megszerzésére, és aki a szeretet, és az összetartás helyett a gyűlöletre épít, a vezető, aki nem ismerte be, hogy veztettek, hogy a pártja mégsem lett kormányzó párt, de még meghatározó politikai erő sem, és a vezető, aki a pártját jobboldali színben tünteti fel, mégis az MSZP-t segíti, a videszt akadályozza. Egy párt, ami addig élhet, amíg a társadalomban feszültség és széthúzás utalkodik.


Ha kérhetem az értelmetlen hozzászólásokat a jajj, maj meglátod, hogy neked milyen szar lesz, és még majd le akarod te lövetni orbánt, és az egyéb copy paste-s maszlagjaitokat hanyagoljátok, ha nem tudtok értelmesen érvelni, és hozzászólni, akkor inkább ne is tegyétek. És a szebb jövőtől már ráz a hideg... Tehát, ha lehet, ezt is hanyagoljátok.


2010. ápr. 20. 23:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
88%
Te nagyon nem itt élsz gyermekem. :)
2010. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
31%

Jobbik neve lehetne: Lehet Más a Közgazdaságtan.


egy bohócpárt a jobbik.


a kérdés rendben van.

2010. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
7%

"a kérdés rendben van."


Megkértek hogy ne copy paste-zz

2010. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Kedves első, én nagyon itt élek, sőt, én tutom, hogy mi a magyar valóság, én laktam olyan helyen, ahol sok cigány élt, volt úgy, hogy csak sós kenyérre futotta, de talpraálltunk, és újra relatív tisztességesen élünk, köszönhetően a kitartásunknak, és a tudásunknak.


És utálom, ha egy 15-16 éves kis suhancgyerek, akinek az alkesz nagymagyar apja megveszi a kárpátiás polót, és az acélbetétes bakót kioktat, hogy mi a hazafiság, és milyen az ország aktuális állapota.


Én tanultam közgazdaságtant, mikro, makroökonómiát, amíg te ezekről kb nem is hallottál.

2010. ápr. 20. 23:57
 5/47 anonim ***** válasza:
4%
nem copy paste volt ha ez megnyugtatja a jobbikos szíved:)
2010. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
48%
Tanultál te anyád p.icsáját! Egy rühes 11éves szarcsimbók vagy!
2010. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
13%
Anyád a Jobbikos 31es! Az a ribi.
2010. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
15%

"Tanultál te anyád p.icsáját! Egy rühes 11éves szarcsimbók vagy!"

"Anyád a Jobbikos 31es! Az a ribi."


Mindjárt lefagy a gyakorikerdesek.hu a kirobbant értelmi megnyilvánulások után, akkorák voltak:D

2010. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
34%
Ba.szd meg magad 31es.
2010. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
18%
OLTÁÁÁS:D
2010. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!