Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja úgy a nép,...

Miért gondolja úgy a nép, hogy az Orbán csoport jobb fejesekből áll mint a Gyurcsány-Bajnai csoport?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 05:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem gondolja, de elég volt azokból akik ennyi kárt okoztak!

Lehet hogy az új jobb lesz, de lehet hogy rosszabb. Mindenki bizakodó!

2010. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
49%
Na igen... egyébként látni kell Viktor arcát, ahogy isteníti őt a nép. Arról az emberről süt, hogy imádja ezt. Egyébként egyetértek a hozzászólókkal, egyik kutya, másik eb... csak a köntös más, ennyi a különbség. Aki azt hiszi, hogy nem, az vagy ostoba vagy totálisan elvakult. Egyébként kedves fideszimádó hozzászóló: én nem nézek tv-t és nem olvasom a Népszabadságot. Erről ennyit.
2010. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

"Na igen... egyébként látni kell Viktor arcát, ahogy isteníti őt a nép."

Gyurcsány fixen idegbeteg képe sokkal jobb volt. Bajnai is haláli aranyosan, igazi kisgyerekként tudott mosolyogni, mint aki azt se tudja hol van. Sokkal szimpatikusabban voltak... De nem nekem.

2010. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
13:26. Nem baj, hogy senki sem mondta, hogy az jobb volt?
2010. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
49%
Hagyjuk már ezt az idióta demagóg szöveget, hogy a nép, az istenadta nép, meg az egész Magyarország, meg összefogás ! Meg határon innen és határon túl ! A 8 millió magyar választóból csak 2,7 millió szavazott a Fideszre !!! 5,3 millió ( majdnem 2/3 ) vagy nem szavazott rá vagy ellene szavazott. Az, hogy ez a parlamentben 2/3 -os mandátum többséget jelent az a magyar választási törvény sajátosságából fakad ! HOL VAN ITT AZ EGÉSZ NÉP AKARATA ??? Majd amikior a nép számonkéri a lebegtetett igéreteket. Amikor látja a Fidesz csontbrigágját, hogy az éj leple alatt elrejtik a csontvázakat, hogy legyen mire fogni a kudarcot. Meddig ?
2010. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Te pedig 08.37! Ha agymosásról van szó,az veled történt.Nem tudsz kilépni az árnyékodból.Igenis ki kell már szabadítani az országot a komcsik karmaiból.Elég volt.Végre levegőhez kell jutni mindenkinek.CSAO MSZP.Akármit huhogtok itt,ez az igazság a Fidesz győzött,nem akárhogyan.És nektek bele kell törődni.Nem vagyok talpnyaló,de inkább 100x a Viktor,aki a hazájáért él,cselekszik,mint egyszer az idióta idegbeteg Gyurcsány.Hogy hány % szavazott rájuk,az is mindegy,győztek és kész.Egész Európa csodálattal vette tudomásul.Csak ti komcsik kételkedtek.Menjetek el "ebből a ..... országból".Tessék el lehet menni...(ismerős?)
2010. ápr. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hol van az kőbe vésve,hogy Magyarországot,csak Kun Béla utódok vezethetik?Végre demokrácia van.És a nép dönt.Most pedig így döntött.Ámen.
2010. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
" a hazájáért él" Te jó ég, te látod amit írsz?
2010. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
A sértegetést érted.Az is rátok vall.Virtigli komcsi vér folyik az ereidben.Méghogy ideológia.Milyen?Hogy lopnak,csalnak,hazudnak?Gyurcsány maga bevallotta,ez most már nem kérdés.Megbuktak és kész.Törődj bele.Itt a Fidesz és a haza fényre derül.Ha mégse?Akkor ilyen lököttek miatt nem tud,mint te,aki minden idegszáladdal ellenállsz a jónak is.Különben légyszi dugulj már el,és ne válaszolgass nekem.
2010. máj. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Jaja, pontosan erről beszéltem :) még el sem kezdődött, a fidesz kormányzása, de az újjal-mutogatás már igen. Látod, a te ereidben pedig fidesz vér folyik, hiszen véredben van az, hogy mindenért csak valaki más lehet a hibás, minden esetben bűnbakot kerestek. Pontosan erről beszéltem, a lényeg megkeperintani a királyi trónt, ha pedig valami nem sikerül, majd a komcsikra fogjuk. Hiszen ők is itt vannak az országban, persze nem komcsik, hanem mszp-sek, de nektek töjk mindegy, úgysem tudjátok megkülönböztetni a két dolgot, mert elhomályosítja elméteket orbán viktor dicsfénye :)
2010. máj. 1. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!