Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jogos az Európa...

Szerintetek jogos az Európa iszlamizációjától való félelem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 20:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
33%

Igen. Nemetorszagban bevezettek az iszlamot, mint valasztott tantargyat.


Van esely ra, hogy el fognak nyomni minket, tul liberalisak vagyunk.

2016. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
14%

Európa iszlám kontinens lesz 2100-ra de ettől nem kell félni, mert az nekünk is jó lesz!


- Bevezetjük a Shariat, ami egy erkölcsösebb világgá teszi a pénzéhes züllött Európai világot!


- Az ateizmust, gyerektelenséget, hagyomány-ellenességet hirdető liberális médiát az iszlám értékek erősítésére használják majd! Családcentrikus értékrend a mostani abortusszal(=gyilkosság) szennyezett világ helyett!


- Kevesebb lesz az adó, a muzulmánok adója minimális a könyv népei pedig (keresztények, zisdók) ha nem térnek át akkor csak a dzsijzát kell megfizetniük!


- A házasság szentsége helyreáll, megszűnik az alkoholizmus, a drogterjesztés, hiszen Szaúd-Arábiához hasonlóan szigorúan fogják büntetni az efféle vétséggeket!


- 1 férfinak lehet 4 felesége is!


- Napi 5 ima és kedvezményes utazás Mekkába!


Szóval én már alig várom, hogy Allah törvényei felváltsák az emberi törvényeket itt is!

2016. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
12%
ÉS bizonyos aberrációk persze tiltani fogunk (melegházzasság pl. nem lesz)
2016. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
67%
2. és 3. választ adó személy: Európa nem lesz muszlim kontinens! Ne álmodozz!
2016. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
45%

A Balkánon most is vannak iszlám többségű társadalmak, mégse lett bajunk belőle. Pedig az eléggé Európa része.


Ez csak a kormány hisztériája. Nem kell neki bedőlni!

2016. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 szántóvető ***** válasza:
30%
ennek nincs realitása,de a mindennapos terrorfenyegetettség ill öngyilkos merényletek hozzá fognak tartozni az életünkhöz,hála a vénasszonynak.
2016. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
9%

4-es válaszoló!


Én komolyan mondtam amit írtam, muszlim vagyok és az iszlámnak van jó oldala is!


Szerintem az Európa kultúra a liberalizmus miatt kiégett, a rendszer rossz értékeket közvetít (fogyassz, ne legyenek komoly kapcsolataid, csald meg a társad, nem kell gyerek az minek) stb. de szerintem az iszlám ezt ellensúlyozza és a szabályok mellett ott van a közösségformáló ereje, hidd el Magyarországnak, ha muszlim ország lenne nem lenne demográfiai problémája, mert nem ölnénk meg több tízezer magzatot abortusz néven és családcentrikusabb lenne az emberek gondolkodás módja, nekem is van 4 gyerekem pedig csak 1 feleségem van ja és nem jár burkában, de még nikhábba se és azt csinál, amihez kedve van, csak megvan a családban, hogy kinek mi a szerepe ennyi!

2016. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
20%
De, ennyit hozzátennék Zumba1990, Európa nem lesz iszlám kontinens, ezen ne álmodozz, mert 700 millió nem muszlim Európai van és 20-25 muszlim szóval esélytelen, hogy a muszlimok többségbe kerüljenek!
2016. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Alain Delon ***** válasza:
54%
Engem a keresztényizáció bosszant igazán.
2016. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 tetro ***** válasza:
60%

Nincs.

Európa szekularizálódik. A bevándorlók gyerekinek többsége már semmilyen istenben nem fog hinni.

Ráadásul a legdurvább becslések szerint is kb Európa lakosságának 1% érkezhet menekültként. Abból nem marad itt mindenki, nem muszlim mindenki stb... Aki ettől fél, az kíváncsi vagyok hogyan mer kilépni pl az utcára, annyi ennél sokkal valósabb veszély van.

2016. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!