Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig tart még...

Szerintetek meddig tart még ez az elvakultság? Meddig lesznek még ilyen idők?

Figyelt kérdés

Nem ragozom túl, 2002 MSZP-s voltam, 2006-ban MSZP-s voltam , 2008-ban pénzügyileg pácba kerültem, 2010-ben a Fideszre szavaztam, 2014-ben tanácstalanul senkire.

Lényeg hogy sok kérdésben kifejtettem itt az utóbbi időben hogy a Fideszben mint csalódtam, s hogy mit gondolok arról amit véghez visz.

S azt is hogy elvakuktnak., hozzá nem értőnek, despotának tartom a legtöbbet. Ma már DK-s vagyok.

Szóval az a véleményem hogy a Fideszesnek bármit mondasz nem tudja, nem akarja megérteni hogy Orbán becsapott mindenkit és nem az a szent hadvezér akinek hiszik ugysnakkor Gyurcsány sem az a tolvaj lucifer akinek beállítják. Nem ragozom tovább ez a helyzet. A kérdésem az hogy szerintetek mikor törik meg ez a hazug világ?



2016. szept. 12. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

A Fidesz nem vert át senkit 2010-ben. Ugyanazt a demagóg, populista politikát folytatja kormányon is, mimt amivel akkpr kampányolt.


Amúgy nekem meg pont Gyurcsány személye miatt nem szimpatikus a DK. És nem azért, amiért a Fidesz szidja, hanem mert nem hajtotta végre azokat a reformokat, amelyeket ígért. Ha megteszi, tisztában vagyok vele, hogy el kellett volna menekülnie az országból, vagy meglincselik. De ha igazi államférfi lenne, akkor mindezt a kockázatot bevállalja.

2016. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Értjük amit mondasz de az nem érv hogy nem hajtotta végre a reformokat sőt nem is teljesen tiszta érv. Reformkormányazatot folytatott, de gobdolj bele te vagy a miniszterelnők, elkezdedz igérni, hirdetni reformokat, el is kezdez ugye. Tudod e előre hogy 2006-ban lesz valami? De tovább. Az instabil gazdaságon ugyahogy úrrá leszel egy év mulva, kezdedz ujra reformkodni. Tudode hogy 2008-ba lesz valami? Na ez az.

És közben vissza tudode verbi ha az ellenfeled közben picsog?

Erről ennyit. De itt ugye Viktorról volt szó. Csak ezt elmondtam

2016. szept. 12. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig amíg ilyen fásultan hagyjuk a politikusokat nyíltan bűnözni, lopni, hazudni. Én mára az Együtt mellett tudom csak letenni a voksomat, mert azt látom Juhász csinál is valamit, pedig nagy az ellenszél, mégis rá tud lépni a tolvaj politikusok tyúkszemére. Ha ezt folytatják, nekem már ez is több mint amit az egész ellenzék együttvéve piszmog össze.
2016. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!