Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jelentkezik a sok...

Miért nem jelentkezik a sok "nemzeti érzelmű" határvadásznak?

Figyelt kérdés

Nap mint nap az internetes oldalakon látom hogy megy az hogy meg kell védeni a hazát, meg kell védeni az országot. Még azok is ezt mondják akik Németországban vagy máshol vannak, tehát nem is Magyarországon. De még is csak 300 fő jött össze eddig!!! Ebből tudjuk jól még le fognak morzsolódni. De miért nem jelentkeznek többen??? Hol van az a több ezer ember akik megosztásokban nagy honvédők a facebookon???


[link]


2016. szept. 12. 13:14
1 2 3 4
 1/33 tetro ***** válasza:
59%
Szerintem ha csak azok jelentkeznének mind, akik ezen az oldalon leírták már azt az okosságot, hogy a sok mingránsvédő mind fogadjon be egy migráns családot, akkor már tele is lenne a létszám.
2016. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

#1: Azt már megszoktuk ha nincs érvük akkor jön a "fogadj be egy családot" szöveg, de ugye az ilyeneket kineveti a többség.


#2: Nem láttam azt a cikket, de ebben a cikkben benne van hogy a kapitányság erősítette meg a hírt.

2016. szept. 12. 13:26
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Nézz rá a "Határvadász-képzés" facebook oldalára és megtalálod a választ. Ott hisztiznek, hogy minek kell érettségi és fizikai alkalmassági ahhoz, hogy határvadász lehessen. Magyarul fizikailag és szellemileg is alkalmatlanok határvadásznak. (tulajdonképpen rendőrnek)
2016. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Lehet azért nem jelentkeznek mert van normális állásuk és nem akarják feladni. Én se támogatom a bevándorlók befogadását mégse vágyom arra hogy a tűző napon járőrözzek valószínű kevesebbért mint amit keresek. És tudjátok azért szoktuk mondani hogy fogadjatok be migráns családot mert ha a lakosság túlnyomó része nem kíváncsi rályuk akkor a többség szava dönt. Magyarul ne a mi pénzünkből jótékonykodjatok. De gondolom csak a duma van tetronál is mert egy huncut garast se adna a saját fizetéséből nekik. Márpedig úgy illene hogy odautáljátok a menekülteknek a jövedelmetek egy részét hamár ennyire a sziveteken viselitek a sorsukat. Majd visszaadják hisz úgy is rengeteg mérnöki állás betöltetlen. És orvoshiány is van mindenütt. Hipp hopp el tudnak helyezkedni.
2016. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 150... Hát nem nyúltak mélyen a zsebükbe. Az még 100ezer nettó sincs.
2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 tetro ***** válasza:
0%

14.23

te mennyi pénzt adtál a salyát fizetésedből a határvédelemre?

2016. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%

"Azt már megszoktuk ha nincs érvük akkor jön a "fogadj be egy családot" szöveg, de ugye az ilyeneket kineveti a többség. "


Te már fogadtál be családot? Akkor meg miért ne lehetne a te kérdésedet ugyanúgy kiröhögni?


Arra nem tudom, hogy gondoltál-e már, hogy van munkája annak a bizonyos "nemzeti érzelmű" embernek, amit nem szeretne feladni. Azért (is) fizet adót, hogy az országa vezetése a védelméről is gondoskodjon. Nem biztos, hogy például random péknek, orvosnak, informatikusnak a kezébe fegyvert vagy lehetőséget kellene adni. Nem biztos, hogy hosszú távon hasznos lenne, de ezt bármelyik, legalább két agysejttel rendelkező ember beláthatja.

2016. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Adózom tehát egy része nyilván oda megy . Hogy mennyi azt nem tudom. Nyilván ha adózol a tiédből is. Ha nem teszik jogod van elégedetlennek lenni. Ugyanígy jogom van kijelenteni hogy az én adómból ne integráljanak ide egy bevándorlót se. Amit egyébként se lehet . Mármint lehetetlen integrálni őket mint azt más országok példájából jól látjuk. Itt már túl vagyunk a (puding próbája az evés) kifejezésen. Ezért nem értelek titeket miért kardoskodtok a bevándorlás mellett ? És tényleg érdekelne? Jó lenne már ha egyszer valaki aki ennyire a bevándorlás mellett van mint te tetro elmondaná miért erőltessünk valamit ami bizonyítottan nem működik?
2016. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%
Na gondolhattam volna hogy erre már nem válaszol senki! Csak a hőbölgés megy.
2016. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 tetro ***** válasza:
0%

15.01

" Ha nem teszik jogod van elégedetlennek lenni. Ugyanígy jogom van kijelenteni hogy az én adómból ne integráljanak ide egy bevándorlót se."


Aha. Szóval ha az én adómat másra költik, akkor lehet elégedetlen, de azért fogadjak be egy családot. Te viszont kijelentheted, hogy a te adódat mire költsék. Furcsa egy egyenlőség van felétek :D

2016. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!