Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jelentkezik a sok...

Miért nem jelentkezik a sok "nemzeti érzelmű" határvadásznak?

Figyelt kérdés

Nap mint nap az internetes oldalakon látom hogy megy az hogy meg kell védeni a hazát, meg kell védeni az országot. Még azok is ezt mondják akik Németországban vagy máshol vannak, tehát nem is Magyarországon. De még is csak 300 fő jött össze eddig!!! Ebből tudjuk jól még le fognak morzsolódni. De miért nem jelentkeznek többen??? Hol van az a több ezer ember akik megosztásokban nagy honvédők a facebookon???


[link]


2016. szept. 12. 13:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Még mindig több lehet az a 300, mint ahányan fogadtatok már be "menekülteket" a szájhősködés helyett. :)
2016. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Engem kifejezetten érdekel, hogy honnan van ez a statisztika, hogy a határon túli magyarok olyan bűnözési arányokkal rendelkeznek, mint a migránsok?"


Gondolom semmi ilyen statisztikájuk nincsen, csak szánalmasan próbálnak önigazolást keresni.

2016. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Sokkal reálisabb lenne egy olyan statisztika a határon túli magyarokról, ami azt fejezi ki, hogy mennyire vannak marginizálva (arányuk a közszférában), vagy mennyivel magasabb a munkanélküliség a magyarlakta területeken (Erdély, észak Vajdaság stb....). Én ezekeről nem találtam statisztikát, de biztos ti jobban tudjátok, hogy a külhöni magyarok ugyanúgy bűnöznek mint a migrik.
2016. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!