Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van akkora felhajtás a...

Miért van akkora felhajtás a migránsok körül?

Figyelt kérdés

Van most ez a betelepítési oda-vissza mizéria. Mit kell ezen annyit izélni? Ki nem szarja le, hogy most jön plusz 1300 ember vagy sem? Így is van egy csomó hajléktalanunk meg nélkülözőnk, plusz ezer ember nem oszt, nem szoroz..

De most őszintén.. nem tök mindegy? Talán nem férünk el egy ekkora országban?

Oké, értem én, hogy elvek meg minden, de ha jobban belegondolunk, ki nem szarja le? Már most rengeteget költött az ország rájuk (ellenük) pedig még itt sincsenek..



2016. szept. 27. 19:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%
Jobban szaporodnak mert ők megszülnek annyi gyereket amíg bírja az asszony (akár 4-5-öt) a magyar meg annyit amennyit kényelmesen el tud tartani és felnevelni ami jobb esetben 2.
2016. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igen, az igaz, hogy mi többet számolgatunk a babaprojekt előtt.. de egyébként szerintem túl sokat..

Ha 1300 ember... de tegyük fel 50.000 ember képes leszaporodni 4milliót... akkor szerintem ott gondok vannak, de nem a kisebbik csoporttal...

viszont ha ez így van, akkor a magyar ígyis-úgyis kihalásra van ítélve.. mindegy hányan lesznek 50 meg 100 év múlva, ebből a szempontból az a fontos, hogy magyarok hányan lesznek 50 meg 100 év múlva...


a KSH szerint havonta 3-5 ezer fővel fogy a magyar.. az évente (4.16al számolva) kb 50ezer fő... ez azt jelenti, hogy 10 év alatt félmillió, 20 év alatt egymillió, 50 év alatt 2.5 millióval lesz kevesebb a magyar... a számolgatós válaszoló az előző oldalon a tulzó évi 5ezres szaporulatával 50 év alatt 250.000 arab származású egyént termelt ki... szerintem nem a kisebbséggel van gond, hanem a többség "kevésségével"... ebbe eddig nem gondoltam bele, nem számoltam utána, de ez lehangoló most...


Ha így folytatjuk, Magyarország lakossága (a jelenlegi társadalmi eloszlásában) 200 éven belül kihal!

Mondjuk annyi szerencsénk van, hogy addigra lehet az egész emberiség kiírtja magát:D

2016. szept. 28. 00:09
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

" gondolj bele abba,hogy az az ezer migrans éppen meg tudja erőszakolni a gyermeked vagy téged,vagy megölni valamelyik szerettedet."


Nem kell nekünk importálni bűnözőket, van belőle itthon elég most is.

Csak ha már a jobbosok az 1300 főt iszonyatos és veszélyes tömegnek tartják, akkor miért nem zavarja őket az a 18ezer főnyi afrikai és ázsiai embertömeg, akik letelepedési kötvényt vásároltak. Állítólag a jobbereknek az eltérő kultúrával van bajuk, akkor elvileg ezek az emberek is beletartoznak. Pluszban semmilyen nemzetbiztonsági átvilágításon nem estek át. Most akkor ez hogy van kedves nagykeresztény jobbosok?

2016. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Évi 5000 úgy jött ki hogy az első 1300-ból annyi lesz 50 éven belül. Ez csak hülye becslés ami szemlélteti hogy mekkora hülyeség az 1300 amiről beszélsz.
2016. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

,,akkor miért nem zavarja őket az a 18ezer főnyi afrikai és ázsiai embertömeg"


Azt hittem már letárgyaltuk hogy az 1300 nem 1300. De te is alkalmatlan vagy bármiféle kommunikációra, ugyan azt hajtogatod holott már kifelytettük hogy nem az 1300-al van baj.



Másrészt ki mondta hogy a 18.000-el van baj vagy nincs baj? Hogy jön ez ide? Mond már meg nekem.

2016. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi azért nem szaporodunk úgy mert van egy elég kezdetleges életszinvonalunk (ami távol áll a nyugatitól). De ennek alapja hogy egy átlagos anya 1-4 gyereket nevel fel. Így alakult ki, ez bizonyult ideálisnak mindenki számára. Ezért nem vállalunk mi 10-15 gyereket. Ezen nem is kell változtatni. Európa népessége szinte stagnálna bevándorlás nélkül. Viszont ide olyan problémákat hoznának amik Indiába vagy Afrikába vannak. Túlszaporodást. És nyomort. Merkel asszony mondta hogy nem tudták integrálni az arab kisebbséget. Mi se tudnánk...
2016. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Másrészt ki mondta hogy a 18.000-el van baj vagy nincs baj? Hogy jön ez ide? Mond már meg nekem."


Az úgy jön ide, hogy 1300-al probléma van a jobbosok szerint, hiszen erről fogunk szavazni, hogy ide nem lehet őket betelepíteni. Értem, hogy pár éven belül lesz mondjuk 500, mert szaporodnak. Legyen így.


De! Mindezzel párhuzamosan 18 ezer afrikai és ázsiai kapott letelepedési engedély kis hazánkban, akik nem estek át semmilyen ellenőrzésen. Ők hányan lesznek pár év múlva?

Szóval az egyik oldalon mindenképp megakadályozzuk 1300 ember betelepítését, de ezzel párhuzamosan beengedünk 18 ezer hasonlót. Szóval ezt nem értem. Akkor miért azzal az 1294 emberrel van a baj?

2016. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
*5000
2016. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Miért van akkora felhajtás a migránsok körül?"


Gonosz migráns elveszik segélyt magyar embertől.

Tanulatlan, analfabéta migránsok elveszik munkát tanult nyelvet beszélő magyaroktól.

2016. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"ez azt jelenti, hogy 10 év alatt félmillió, 20 év alatt egymillió, 50 év alatt 2.5 millióval lesz kevesebb a magyar"

Nem teljesen, csak a jelenlegi helyzet alapján, 7 éve pl egy gazdagabb parasztcsalád több gyereket vállalt, nagypapámék pl 6-an voltak testvérek, lehet 10-20 év múlva már a magyar is kényelmesen el tud tartani 3-4 gyereket.

2016. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!