Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van akkora felhajtás a...

Miért van akkora felhajtás a migránsok körül?

Figyelt kérdés

Van most ez a betelepítési oda-vissza mizéria. Mit kell ezen annyit izélni? Ki nem szarja le, hogy most jön plusz 1300 ember vagy sem? Így is van egy csomó hajléktalanunk meg nélkülözőnk, plusz ezer ember nem oszt, nem szoroz..

De most őszintén.. nem tök mindegy? Talán nem férünk el egy ekkora országban?

Oké, értem én, hogy elvek meg minden, de ha jobban belegondolunk, ki nem szarja le? Már most rengeteget költött az ország rájuk (ellenük) pedig még itt sincsenek..



2016. szept. 27. 19:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%

"Csak ha már a jobbosok az 1300 főt iszonyatos és veszélyes tömegnek tartják, akkor miért nem zavarja őket az a 18ezer főnyi afrikai és ázsiai embertömeg, akik letelepedési kötvényt vásároltak. Állítólag a jobbereknek az eltérő kultúrával van bajuk, akkor elvileg ezek az emberek is beletartoznak."

Az ázsiaiak pl gyakran dolgozni jönnek, igen ,sok a kínai bolt meg kajálda tele ázsiaiakkal de legalább van belőle valami hasznunk.

Félreérted, nem az a baj hogy más a kultúrájuk hanem hogy milyen, a vallásuk kimondja hogy a feleségedet tárgyként kezelheted és ha megerőszakolják a lányod meg kell ölnöd ha vissza akarod szerezni a családod becsületét, ez az ideológia pedig NEM a 21.századi európa része, ha idejönnének, szó nélkül betartanák a törvényeket és a vallásuk kimerülne abban hogy napi 5x leülnek imádkozni, nem esznek disznót és a többi, nem másokat elnyomó és agresszív szokás, egy büdös szavam nem lenne, ezek a rövidnadrágot hordó lányoknak kiabálják hogy "k**va, meg fogunk erőszakolni". Na EZ nem illik ide.

2016. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jaj kérlek a többi hibbant baloldali barátotoknak is juttassátok el ezt a cikket: ,, [link] "

Itt le van írva hogy az Európai bizottság teljes mértékben tiszteletben tartja a magyar választók döntését.

Csak azért mert már fáj a fejem a sok hülyétől aki kezdte s végezte hogy úgy se vehetik figyelembe stb. Szóval kérlek ha még munkába van a többi bérkommentelő, vagy esetleg haverok mutassátok meg nekik a cikket.

2016. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs nagy bizalom az EU fle, de barholvan annak jele, kijelentese, hogy az 1300 csak a kezdet, lesz meg tobb betelepitesi hullam is? Vagy ez csak spekulacio, h8gy 7gyis ez lesz?

linkeket varok erre, nem linkelest;D

2016. szept. 28. 15:54
 24/25 anonim ***** válasza:

Az embereknek elgurult a gyógyszerük. Sikerült mindenkit szétparáztatni a migránsokkal. Értem, tudom, robbantások, ISIS, erőszak.... Nekem is van két lányom. Kimentem velük a Keletibe, vittünk pár adag ételt meg vizet. Engem nem érdekel ki miért menekül, akinek tudok én segítek. Nem vagyok hajlandó azért gyűlölni mert más ezt mondja.

Az egész migráns-mizéria egy óriási politikai játszma, semmi más.

2016. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Természetesen nem azt mondom hogy ide kívánok bármilyen menekültáradatot. De ez ami folyik, akkor is pánikkeltés és nagyon messze áll a valódi problémamegoldástól. Az embereket mindig könnyebb gyűlöletre felbuzdítani mint humánus megoldások véghezvitelére. Ezt használja ki a kormány.
2016. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!